LG G5 Android sürümü 8.0 da kaldı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,008
Oradan ayarlıyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış düşünüyorsunuz
LineageOS çıktığından beri kullanıcısıyım sözlerimin arkasındayım. Performans olsun diye hiçbir şey yok yazılımda saf android var. Uzun vade kullanımda çok sıkıcı oluyor. 1 ay kullandıysanız veya videolarda izlediyseniz evet size güzel gelebilir.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
LineageOS çıktığından beri kullanıcısıyım sözlerimin arkasındayım. Performans olsun diye hiçbir şey yok yazılımda saf android var. Uzun vade kullanımda çok sıkıcı oluyor. 1 ay kullandıysanız veya videolarda izlediyseniz evet size güzel gelebilir.
LG nin kendi arayüzü şov yapmıyor, cyanogen mod dan beri kullanıyorum, daha güvenli, Stock yazılımın güvenlik yaması sürümü çok düşük

Reaksiyon puanı
8,008
LG nin kendi arayüzü şov yapmıyor, cyanogen mod dan beri kullanıyorum, daha güvenli, Stock yazılımın güvenlik yaması sürümü çok düşük
Bilinmeyen sitelerden APK yüklemezsen , saçma sapan sitelere girmezsen reklamlara tıklamazsan virüs bulaştırmazsın. LG UX'i G3 G4 ve G5 de deneyimledim gayet güzel ve stabil bir yazılım.

Reaksiyon puanı
8,008
Nerden indirebilirim lg ux
Zaten şu an LG UX arayüzünde cihazınız.

Madem öyle güvende isek neden bu güvenlik güncellemeleri yayınlanıyor?
Reklamlara tıklayan bilip bilmeden uygulama yükleyen kişiler var telefon kullanmayı bilmeyen onların riskini en aza indirmek ve güvenlikteki açıkları yamalamak için. LineageOS'a bu kadar çok güveniyorsunuz sebebi nedir? Sponsor almıyor bildiğim kadarıyla Lineage

Reaksiyon puanı
8,008
Bana Hızlandırma yöneti tavsiyesi önerir misiniz ısınıyor telefonum oyun oynarken ve performans düşürüyor
Telefonu sıfırlayın ve hızlandırma uygulaması, ram temizleme uygulaması gibi şeyleri kesinlikle yüklemeyin. İhtiyacınız olan uygulamaları yükleyin kullanmayacaklarınız boşuna yer kaplamasın. Oyun oynarken performans düşmesi normal değil , G5 donanımı o kadar vasat değil. Sıfırlamayı denediniz mi?

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Zaten şu an LG UX arayüzünde cihazınız.

Reklamlara tıklayan bilip bilmeden uygulama yükleyen kişiler var telefon kullanmayı bilmeyen onların riskini en aza indirmek ve güvenlikteki açıkları yamalamak için. LineageOS'a bu kadar çok güveniyorsunuz sebebi nedir? Sponsor almıyor bildiğim kadarıyla Lineage
LinageOS açık kaynaklı bir yazılımdır ve her zaman açık kaynaklı olucaktır, bakın şimdi sizde dediniz böyle daha güvenli ve virüs sadece apk dosyaları ile yayılmıyor

Reaksiyon puanı
8,008
LinageOS açık kaynaklı bir yazılımdır ve her zaman açık kaynaklı olucaktır, bakın şimdi sizde dediniz böyle daha güvenli ve virüs sadece apk dosyaları ile yayılmıyor
Android 6.0 yüklü Galaxy S6 var arkadaşımda 1 kez bile virüs bulaştırmadı. Sizin düşüncenize göre şu an çöp olmalıydı bu cihaz.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Android 6.0 yüklü Galaxy S6 var arkadaşımda 1 kez bile virüs bulaştırmadı. Sizin düşüncenize göre şu an çöp olmalıydı bu cihaz.

Merak ediyorum hiç Lineage OS kullandınız mı?

Konuyu açan arkadaş cihazı için yeni android versiyonu sormuş biz de alternatifini söyledik. Lineage OS size göre kötü olabilir ama bu fikir sadece sizi bağlar çünkü LineageoOS kullanan çok ciddi bir kitle var. Launcherını beğenmediniz diye LineageOS a tu kaka demeniz çok çok saçma üzerine istediğiniz launcher'ı yükler keyfinize bakarsınız Poco Launcher mesela...

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

Konuyu açan arkadaş cihazı için yeni android versiyonu çıkmadığım sormuş biz de alternatifini söyledik. Lineage OS size göre kötü olabilir ama bu fikir sadece sizi bağlar çünkü LineageoOS kullanan çok ciddi bir kitle var. Launcherını beğenmediniz diye LineageOS a tu kaka demeniz çok çok saçma istediğiniz üzerine launcher'ı yükler keyfinize bakarsınız Poco Launcher mesela...
Güzel cevap, keşke ilk benim aklıma gelseydi

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Güzel cevap, keşke ilk benim aklıma gelseydi
Arkadaş nedenleri ile neden tavsiye etmediğini yazsa amenna.
Adam Pure Androide boş demiş :tearsofjoy:.
Güzel kardeşim amaç zaten o tertemiz sadece "PURE" Android.
Google yazılımları dahil istediğin yazılımları sen seçip kuruyorsun.
Böylece cihazında istemediğin hiçbir yazılım olmuyor.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,008

Konuyu açan arkadaş cihazı için yeni android versiyonu sormuş biz de alternatifini söyledik. Lineage OS size göre kötü olabilir ama bu fikir sadece sizi bağlar çünkü LineageoOS kullanan çok ciddi bir kitle var. Launcherını beğenmediniz diye LineageOS a tu kaka demeniz çok çok saçma üzerine istediğiniz launcher'ı yükler keyfinize bakarsınız Poco Launcher mesela...
HTC One M8 , Galaxy S5 , S9+ bu üç telefona yükledim performans olarak lafım yok fakat yazılım vasat. Stok android kullanıp memnun olan kişi sayısı azdır. Mi A serisi alanlar bile MIUI rom arıyordu bir ara.

Merak etmeyin bazıları gibi kullanmadığımız deneyimlemediğimiz şey hakkında yorum yapmayız.

Arkadaş nedenleri ile neden tavsiye etmediğini yazsa amenna.
Adam Pure Androide boş demiş :tearsofjoy:.
Güzel kardeşim amaç zaten o tertemiz sadece "PURE" Android.
Google yazılımları dahil istediğin yazılımları sen seçip kuruyorsun.
Böylece cihazında istemediğin hiçbir yazılım olmuyor.
GApps Pico indirip performans anlamında hızı görürsün ona lafım yok. Konuyu farklı yerlere çekmeye çalışma neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Kişiselleştirme bile sıkıntı arayüzde. 17.1 son sürümdeyim , Widget ekranı halen daha sıkıntılı ben bildim bileli sorunlu. Ama foruma sorarsak kötü şeyleri önermeyi sevenler olduğu için maalesef bu tarz yorumlar çıkıyor.

Son mesajlar