LG G5 Android sürümü 8.0 da kaldı

Bu konuyu okuyanlar

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Yok kalsın ben teli orijinal kullanmak istiyorum Birde cihaz Pubg mobile oynarken çok ısınıyor oyundan çıkıp normal gezinmede hemen ısı düşüyor Isınınca İşlemcim peerformans düşürüyor kasma yapıyor nedeni nedir bataryam 4 yıllık fabrika çıkışı ondan kaynaklı mı birde batarya değişince performans artar mı teşekkürler

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
İlgilenirseniz Lineage 17.1 var aşağıdaki linkte Android 10 sürümüdür ama LGnin kendi yazılımı değil.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
İlgilenirseniz Lineage 17.1 var aşağıdaki linkte Android 10 sürümüdür ama LGnin kendi yazılımı değil.

Android 10 da hızlı mı çalışır telefon eskisine göre birde rom veya yazılım atmak istemiyorum:)

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

Resmi linageos değil, yani stabil değil

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
official olanı da var aşağıdaki linkte kestirip atmayın lütfen.
XDA da yayınlanan Romlar genelde sağlamdır, geliştiriciler önce xda da yayınlar sonra da lineage os sitesinde official olarak yayınlamaya başlarlar.

Hızlı mı çalışır evet ama arayüz pure androiddir,şu an kullandığınızdan farklıdır.
Telefonuma güncelleme gelmese tereddüt etmeden yüklerim. İsterseniz google uygulamalarını dahi kurmuyorsunuz tertemiz hızlı ve güncel daha ne olsun.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
official olanı da var aşağıdaki linkte kestirip atmayın lütfen.
XDA da yayınlanan Romlar genelde sağlamdır, geliştiriciler önce xda da yayınlar sonra da lineage os sitesinde official olarak yayınlamaya başlarlar.

Hızlı mı çalışır evet ama arayüz pure androiddir,şu an kullandığınızdan farklıdır.
Telefonuma güncelleme gelmese tereddüt etmeden yüklerim. İsterseniz google uygulamalarını dahi kurmuyorsunuz tertemiz hızlı ve güncel daha ne olsun.
Kestrip atmıyorum, sizin önceki gönderdiğinize dedim.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Yok kalsın ben teli orijinal kullanmak istiyorum Birde cihaz Pubg mobile oynarken çok ısınıyor oyundan çıkıp normal gezinmede hemen ısı düşüyor Isınınca İşlemcim peerformans düşürüyor kasma yapıyor nedeni nedir bataryam 4 yıllık fabrika çıkışı ondan kaynaklı mı birde batarya değişince performans artar mı teşekkürler
Ben lg g4 kullandi hatta internette lg g4 98 derece yaz benim konu cikar gercekten 98 derece oluyor sarjdayken sarji bitiyor yedek batarya kablari var kaba bataryayi koyuyosun sarj oluyo sarjn bittiginde degistiriyosu performans ostiyosan isinmamasini istiyosan mecbur rom at o telefona android 10 yaptim evde anneme verdim suan maks 65 c oluyor

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Ben lg g4 kullandi hatta internette lg g4 98 derece yaz benim konu cikar gercekten 98 derece oluyor sarjdayken sarji bitiyor yedek batarya kablari var kaba bataryayi koyuyosun sarj oluyo sarjn bittiginde degistiriyosu performans ostiyosan isinmamasini istiyosan mecbur rom at o telefona android 10 yaptim evde anneme verdim suan maks 65 c oluyor
Nasıl yaptın ki rom mu attın

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
lg serisi telefonlar hızlıdır ama ısınırlar cogu lg cıhazda arkaplanda cok fazla servis calısır lg dandık telefon bana gore ama teleflarını iyi donatıyor arkada baya servis calısyodu linagaegeOs kullandım ısınma sorunu cozuldu
Başka öneriniz var mı Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu resmi midir Hocam İndirmemi tavsiye eder misiniz

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Resmi varsa indirin, linageos harika bir rom dur, resmi olanlara aylık güvenlik güncellemesi mutlaka verilir(tavsiyem Twrp kullanıyor isen onun yerine lineage recovery yüklemen)

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
IMG_20201026_102435.png

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Reaksiyon puanı
7,999

Lineage OS stok android. Arayüzü kötü.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Yüklediniz mi, pil tasarrufu kısmında olması gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir çubuk var kaydırmalı