LG G4 Wi-Fi Sorunları

Bu konuyu okuyanlar

35lastzero03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
LG G4 telefon markası wifi giriyorum bazen baglanıyor bazen baglanmıyor baglansada fazla baglı kalamıyorum atıyor normal telefonun mobil veriden giriyor sorun yok bu sorunun çözümüne yardımcı olursanız sevinirim

Sayset

Asistan
Reaksiyon puanı
43
LG G4 telefon markası wifi giriyorum bazen baglanıyor bazen baglanmıyor baglansada fazla baglı kalamıyorum atıyor normal telefonun mobil veriden giriyor sorun yok bu sorunun çözümüne yardımcı olursanız sevinirim
wifi ayarlarına gel oradan kullandığın wifiyi unut sonra tekrar bağlan şifreyi gir böyle dene

35lastzero03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
denedim olmadı sim kartı çıkartım taktım oldu sonra geri atıyor wifi verilerini temizledim gene olmadı bunun sebebi ne acaba yada başka bir çözümü varmı

Sayset

Asistan
Reaksiyon puanı
43
denedim olmadı sim kartı çıkartım taktım oldu sonra geri atıyor wifi verilerini temizledim gene olmadı bunun sebebi ne acaba yada başka bir çözümü varmı
modemin arkasında küçücük bir delik vardır oraya iğne ile basılı tut bir süre sonra modemin ışıkları gidip gelince bırak modeme tekrar bağlan

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Eğer Wifi entegresi arızalı değilse Factory Reset işine girişin.

35lastzero03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Modemle alakası varmı deneyim olmadı ama başka telefondan giriyor wifi ye
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu reset rehber fotolar gidiyormu factory reset derken format gibi mi

Dikkatligözler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer Wifi entegresi arızalı değilse Factory Reset işine girişin.
Ben de aynı sorunlara sahibim ve factory reset atsamda çözülmedi. araya ufak plastik koyup telefonu tekrar toparladım ama yine çözülmedi. başka bir çözüm yolu var mı? büyük ihtimalle senin bahsettiğin gibi wifi entegresinde bir problem var. peki nasıl düzeltebilirim. bir fikrin var mı? kendim değiştirebilir miyim ya da servise mi göndermeliyim? teşekkürler.

35lastzero03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben de aynı sorunlara sahibim ve factory reset atsamda çözülmedi. araya ufak plastik koyup telefonu tekrar toparladım ama yine çözülmedi. başka bir çözüm yolu var mı? büyük ihtimalle senin bahsettiğin gibi wifi entegresinde bir problem var. peki nasıl düzeltebilirim. bir fikrin var mı? kendim değiştirebilir miyim ya da servise mi göndermeliyim? teşekkürler.
Ben kapatıp açınca oluyordu bazende galiba hattı çıkarıp takıp oluyordu sonradan düzeldi umarım bozulmaz sende bi dene istersen

Emirhan06192

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reiz ben arka tarafını söktüm korumayı da söktüm oradaki parçaların üzerine bant yapıştırdım geri kapattım ve şu an çalışıyor bilgine