LG G4 mü Reeder P10 mu GM5+ mı ?

kharonmetal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.

Nadiren oyun oynayan ama telefonun performanslı çalışmasını isteyen, ekran kalitesine ve kameraya önem veren bir insanım. Normalde bu şartlarda direkt LG G4 geliyor akla fakat usb type c projesi ilgimi çekiyor. Son teknoloji kullanmayı seven bir insan olduğum için beni tatmin eder mi merak ediyorum. Ayrıca elimde nakit 1000 lira var ve taksitle telefon alma kalktığı için 1300 liralık LG G4 beni kasabilir. Taksitle alma yolu var mı yoksa GM5+ beklentimi karşılar mı. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar.

Nadiren oyun oynayan ama telefonun performanslı çalışmasını isteyen, ekran kalitesine ve kameraya önem veren bir insanım. Normalde bu şartlarda direkt LG G4 geliyor akla fakat usb type c projesi ilgimi çekiyor. Son teknoloji kullanmayı seven bir insan olduğum için beni tatmin eder mi merak ediyorum. Ayrıca elimde nakit 1000 lira var ve taksitle telefon alma kalktığı için 1300 liralık LG G4 beni kasabilir. Taksitle alma yolu var mı yoksa GM5+ beklentimi karşılar mı. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Merhaba,

Performans olarak general mobile 5 plus sizi tatmin edecektir. Üst seviye oyunları en iyi grafiklerde oynamak istemeyen veya oyun hiç oynamayan bir kullanıcı orta seviye bir işlemciye sahip bir cihaz tercih etmesi mantıklı ve bütçe dostu bir hareket. General mobile android one platformu olduğu için arayuzu stock arayuz oldukça sade, üzerinde yük bulunmayan bir cihaz. Bu cihazın işlemcisi sd617. Bu işlemci güç birimleri yani cpu ve gpu birimleri sd615 ile aynı. Daha çok modem kısmında, hızlı şarj kısmında, bağlantı arabirimi kısmında iyileştirmeler yapılmış bir işlemci. Bu nedenle gündelik kullanım ve oyun performansı sd615'li cihazlar gibi olacak ama diğer geliştirlen yönleri önde olacak. Ürünü 1000 tl abdında bekliyoruz. performansı aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz sd615 ile benzer olduğu için. Batarya konsunda da sd615 güç tüketimi konusunda çok başarılı bir işlemci idi. sd617 de aynı çekirdekleri kullandığı için 3100 mah'lik bir bataryada pil süresinin iyi olacağı öngörüsündeyiz. Gm5plus'ın kamerasının teknik özellikleri fiyat bandına göre oldukça güzel gözüküyor. Ama bu özellikler üzerinden konuşmak doğru olmaz çünkü kamera konsu ele alıp incelemeden birşey söylemek doğru değil. Tabi ürünün usb type-c bağlatı arabirimi ile ve hızlı şarj 3.0 ile şarj süresinin 20-30 dkkada %60 olması bekleniyor. Hızlı şarj 2.0 ve micro usb arabiriminde bu süre 40dk = %60 şarj idi. Ayrıva usb type-c ile ekran görüntüsünü ve sesini hdmi hablosu ile tv'nize aktarabileceksiniz. Usb type-c ile cihazınıza otg'de olduğu gibi klavye, usb bellek, usb controller gibi dış birimlerde bağlayabilme imkanınız olacak. Bu ve daha bunun gibi birçok özelliği sayesinde gm5plus'ın iyi bir ürün olacağını düşünüyoruz. Bütçeniz de 1000 tl civarı ise beklemenizi öneririm. En azında kamerasına bi bakarsınız beğenirseniz tercih edersiniz.

Lg g4 ürünü şuan piyasada fiyat performans ürünü olarak dolaşıyor. 1300-1500 tl bandındaki en iyi ekran,kamera,işlemci özelliklerini sunan ürün. Eğer bütçeniz el veriyorsa gm5plus dan önce lg g4 almaya çalışmanızı tavsiye ederim. Zira ekran ve kamera beklentisi olan bir kullanıcının alması gereken bir ürün.

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
GM5 PLUS TABİKKİ REEDERIN EKRANI BERBAT LG G4 BİLDİGİNİZ LG 1 YIL SONRA KASMALAR BAŞLAR O YUZDEN TAVSIYEM GM5PLUS

Green_Ninja

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Lan bilip bilmeden atma g4 kasarmı kullanmadığın çok belli gelmiş yorum yapıyorsun

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Lg g4 al keyfine bak aciklamaya gerek dahi yok en iyisi aralarindaki lg g4 tur

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
1000 liraya Gm5 plus bekle...

AtakanErmis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GM5 ve P10 gibi telefonlar ile G4'ü karşılaştırman........ açıkçası tuhaf. Tabii ki G4 almalısın bütçen yetiyorsa.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar.

Kamerayı görmedik ama size gm5 plus öneririm...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
a
Ben 2 yildir lg g2 kullaniyorum nasil kastigini bi tek ben bilirim
abartıyorsunuz gibi yada android kullanmayı bilmiyorsunuz bende lg g2 kullanıyorum tamam cihaz eskidi ama hala donma sorunu görmüyorum gayet güzel stabil. tutup 20 uygulama arkada açarsanız sd820li cihazda kasar

2 yıldır kullanıp kasmıyo diyende var sen neden genelleme yapıyom

aynen kardeş 2 yıl oldu kasmıyor anca 10 uygulama arkada açıksa agırlaşıyor ama donma vs yok