LG G4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Telefonun tipi o kadar çirkin ki içine altın koysalar alınmaz.. Bu ne abi ya? Böyle tasarım mı olur Allah aşkına...

Özelliklerine bişey diyemem fakat tasarım berbat ötesi olmuş. Telefon çok çirkin görünüyor.

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonun tipi o kadar çirkin ki içine altın koysalar alınmaz.. Bu ne abi ya? Böyle tasarım mı olur Allah aşkına...

Özelliklerine bişey diyemem fakat tasarım berbat ötesi olmuş. Telefon çok çirkin görünüyor.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ergonomi on planda. Bu yüzdendir ki g2 ve g3 te ödül almiatir. Diğer telefonları elinize alıp her kosesine dokunmayı deneyin. En rahati bombeli arka taraf ve yuvarlak kenarlarıdır. Bakiniz Sony xperia3 zor tutulur

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
O S6 nin arkasını gördükten sonra bu g4 benim için tasarım Harikası :) bir telefonun arkası neden cam Olur ki? Ben bu tasarımı sevdim eline alanlarda verdiği kaliteyi boşuna dillendirmiyor değil mi.

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yaklaşık 1 yıldır g2 kullanıyorum ama g4 e merak sardım telefonumu (g2 mi) 1000 tl ye almak isteyen bi telefoncu var tanıdık olur kendisi

ona satmayı düşünüyorum birikmiş paramlada g4 almayı düşünüyorum g4 almamı önerirmisiniz yoksa g2 de kalıyımmı ?

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yaklaşık 1 yıldır g2 kullanıyorum ama g4 e merak sardım telefonumu (g2 mi) 1000 tl ye almak isteyen bi telefoncu var tanıdık olur kendisi

ona satmayı düşünüyorum birikmiş paramlada g4 almayı düşünüyorum g4 almamı önerirmisiniz yoksa g2 de kalıyımmı ?

G2den sonra G4 sana farklı gelecektir, yani modern gelecektir. Paran varsa tabiki al ama Mayis da satışa çıktıktan sonra biraz bekle ve incelemeleri kronik sorunu olup olmadığına bak. Ondan sonra gönül rahatlığıyla alırsın

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
G2den sonra G4 sana farklı gelecektir, yani modern gelecektir. Paran varsa tabiki al ama Mayis da satışa çıktıktan sonra biraz bekle ve incelemeleri kronik sorunu olup olmadığına bak. Ondan sonra gönül rahatlığıyla alırsın
Haziran temmuz gibi alırsınız cihaz iyi yeni seriler çıktıkca sorun kalmıyacaktır ve dahada ucuzlar ence 300 tl ye kadar tabi temmuza kadar belki ben 2016 da LG G5 cıkınca G4 alırım (g2 kullanıyorum)

GothicWitch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben pek erkekler gibi telefon piyasasından anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. G4 Almak istiyorum seramik olanından deri olanı daha pahalı geleceği için. Sizce 1 yıl sonra düşer mi fiyatı teknoloji mağazalarında fiyat ne olur tahminlerde bulunursanız sevinirim :) Bütçem en fazla 1900... O kadara düşer mi sizce?

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Bir yıl sonra o fiyata düşer diye tahmin ediyorum :) LG fiyatı bu zamana kadar pek sabit tutmaz umarım g4 de aynı çizgide devam eder

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Yakın zamanda g2 alıp iki yil sonra g4 almak gibi bir düşünce içine girersem acaba doğru olur mu ;)

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
3000 mah beni G4 ten soğuttu. LG benim için bitmiştir.

Ben ne yalan söyleyeyim LG den sogumaya baslıyorum G2 kullanıyorum super telefon bu zamna kadar hep lg dedim ama artk yeter 3000 yaparak sevindirtti hala 3000 hadi samsung filan yaparda sen yapamassn batarya ureticisisin amacı ne bataryayı büyütebilirdi.
Adamlar sanki bilerek 3000 yapiyo inatlik olsun diye sanki.Sigmamistir etmemistir konulabilen en yuksek bataryayi koymuslardir.Bak s6 ya 2550 mah baska tellere bak 3000 den dusuk kac tane telefon var

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar. Ben pek erkekler gibi telefon piyasasından anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. G4 Almak istiyorum seramik olanından deri olanı daha pahalı geleceği için. Sizce 1 yıl sonra düşer mi fiyatı teknoloji mağazalarında fiyat ne olur tahminlerde bulunursanız sevinirim :) Bütçem en fazla 1900... O kadara düşer mi sizce?

Arkadaşım 1 ay sonraki dolar kurunu bilmiyoruz ki sana onu söyleyelim. Sen 3 ay daha para birliktir. Duyumlara göre 2300 geliyor LG G4 o zaman direk alirsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yakın zamanda g2 alıp iki yil sonra g4 almak gibi bir düşünce içine girersem acaba doğru olur mu ;)

Olmaz hocam. Caiz değil bir kere. 3 ay para birliktir G3 al, 2 sene sonra g5in peşine düş sürümden kazan 😀

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
LG milyonlarca 3000 Mah batarya üretti her yerde kullanıyor galiba :D stokları eritiyor [emoji14]

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
G4 Türkiye fiyatı vatanda 2399 olarak gözüküyor :) Çok satacak bu telefon

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Deri modelimi diğerimi eğer deriyse iyi fiyata gelmiş fakat diğeriyse pahali bence
İnternette kahverengi deri modelini gösteriyor sms bir yerde okuduğuma göre deri G4 ile normal G4 arasunda fiyat farkı olmayacağı yönünde.

Umarım yanlıştır ve plastik G4 2099 TL olur.

O zaman da G4 f/p birincisi olur one m9'a nal toplatır.

Bu sene en çok LG çalıştı meyvelerini toplamalı. Tamamen tasarım ve kamera odaklı bir telefon üretmişler. G3'deki hataları da tekrarlamamışlar.

Tek olumsuz yanı cihazın sivri köşeleri olması. Diğer türlü kavisi vs çok iyi düşünülmüş.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Seramik olan 2099 gibi bir fiyatla gelirse almayı düşünürüm beyaz olan çok hoşuma gitti :)

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnternette kahverengi deri modelini gösteriyor sms bir yerde okuduğuma göre deri G4 ile normal G4 arasunda fiyat farkı olmayacağı yönünde.

Umarım yanlıştır ve plastik G4 2099 TL olur.

O zaman da G4 f/p birincisi olur one m9'a nal toplatır.

Bu sene en çok LG çalıştı meyvelerini toplamalı. Tamamen tasarım ve kamera odaklı bir telefon üretmişler. G3'deki hataları da tekrarlamamışlar.

Tek olumsuz yanı cihazın sivri köşeleri olması. Diğer türlü kavisi vs çok iyi düşünülmüş.
Aynen lg baya gelistirmis f1.8 odakli kamera ve yeni ekrani baya iyi olmus daha parlak ve daha genis renk spektrumuna sahip eski amiral gemilerindeki fiyat politikasını uygularsa g2dende g3dende cok satar zaten ilk ceyrekte simdiye kadarki en fazla net karını elde etti

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Aynen lg baya gelistirmis f1.8 odakli kamera ve yeni ekrani baya iyi olmus daha parlak ve daha genis renk spektrumuna sahip eski amiral gemilerindeki fiyat politikasını uygularsa g2dende g3dende cok satar zaten ilk ceyrekte simdiye kadarki en fazla net karını elde etti
Her iki modelden de daha fazla satamaz maalesef çünkü f/p ürünü değil..

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Bu defa biraz ucuzlamasını bekleyip öyle alırım belki. Milletin kullanmaya başlasın, yorumlar, gelsin incelemeleri izleyelim bakalım.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
2399 tl ye 28 nm islemcili g4 alacağıma 100 tl daha ekler s6 alırım. Lg malesef beni hayal kırıklığına uğrattı, rakipleri ddr4 e geçiş yapti, hadi snapdragon 808 ddr3 ü geçtim, 3 dönemdir 3000 mah bataryayı ısıtıp ısıtıp önümüze getirdi. Samsunga hep düşman gözle bakan birisiyim ama kimse kusra bakmasın dönemin en iyi cihazi getirdiği yenilikler ve son teknoloji donanimi ile galaxy s6 oldu. Yorumum bu kadar. Ha eğer g4 1999 tl den girseydi yorumum daha farkli olurdu

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
2399 tl ye 28 nm islemcili g4 alacağıma 100 tl daha ekler s6 alırım. Lg malesef beni hayal kırıklığına uğrattı, rakipleri ddr4 e geçiş yapti, hadi snapdragon 808 ddr3 ü geçtim, 3 dönemdir 3000 mah bataryayı ısıtıp ısıtıp önümüze getirdi. Samsunga hep düşman gözle bakan birisiyim ama kimse kusra bakmasın dönemin en iyi cihazi getirdiği yenilikler ve son teknoloji donanimi ile galaxy s6 oldu. Yorumum bu kadar. Ha eğer g4 1999 tl den girseydi yorumum daha farkli olurdu
S6 gercekten iyi telefon ama lg deki batarya hala ustun bu arada 20 nm ve 808 810 dan daha iyi ki samsungun islemcisi gercekten daha iyi onu tartısamam kamerada ve ekranda lg kesin önde.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bana LG G4 ve Galaxy S6 nın gece çektiği fotolardan 1 tane bulabilcek var mı ? yani 2 side aynı foto olcak. Proje ödevim S6 ve G4 ü karşılaştırcam ve büssürü fark buldum :)

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Ekim ayını bekleyin 1.500'den alırsınız delta garantiden.

ThorA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihaz şuan adana teknosa dörtyol şubesine geldi ve kullanma firsatim oldu.Kısaca bilgi vereyim.
Ekrani çok farkli olmasa da g3 e göre daha parlak.Kamerasi ise inanılmaz derecede hızlı ve oldukça güzel çekiyor.z3ün kamera netligini aratmiyor.android 5.1 yüklüydü.Ve en önemlisi fiyat konusunda.Lg Adana Bölge sorumlusundan aldigim bilgiye göre deri kapak farkı alınmayacak ve samsung S6 nın satış rakamının düşük kalmasindan dolayı S6 dan daha aşağı bir fiyatla gelecek ve tahmini 2300 dolaylarinda olucak.

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Meraktan soruyorum, 3000mAh ısıtıp ısıtıp önüne koyuyor ya LG, Samsung'un batarya performansını nasıl buluyorsun? Ek olarak 3000mAh lider üreticilerde LG'den başka verebilen var mı? Hemde çıkarılabilir olması. Belki çıkarılabilir olması senin için bir şey ifade etmeyebilir ama tasarım anlamında çok zordur. Çünkü yekpare yaparsan daha ince ve daha hafif bir telefon üretirsin, ama çıkarılabilir olması gibi pil ömrünü tüketmeye başlayınca kurtulamazsın. Tamir zorluğu doğar ve sen para ödersin.

2400 fiyat net pahalı, beklenip alınmalı diye düşünüyorum. 2099'da plastik versiyonu çıkmaz, 2200 çıkar en iyi ihtimal.

DDR4'e geçişi bende takdir ederim. Ama artık telefona bakış açısı sentetik test sonuçlarına göre olmamalı. Bknz iPhone6. Sentetik testlerde çok iyi skorlar alıyor, ama telefon bükülme sorunu yaşadı. Bknz Galaxy S6, henüz Samsung cephesinden bir açıklama gelmedi ama QuickCharge özelliğinden dolayı batarya şişmesi sorunu yaşanıyor. Yine S6'da RAM sorunu yaşanıyor. Kısacası bir gaming-pc almıyorsunuz, telefonda yapacağınız şeyler yarım saat oyun oynamak, onda da fps, ms gibi değerleriniz çok önemli değil. Takılmadan oyna kafidir. İnternette gezinmek, facebook'a bakayım, instagram'a fotoğraf yükleyeyim derdinizden başka derdiniz yok. f/p telefonu düşünün, ama bu fiyata G4 f/p değildir. 2000TL olursa F/P sınıfına girer.

O yüzden önerim, telefon alacaksınız, ne istediğinizi bilin. Marka telefonum olsun diyorsanız, iPhone yada Samsung, Kamera, Batarya mı? şimdilik LG, F/P'mı örnek olsun diye söylüyorum Nexus cihazlar vs.vs.