Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Samsungu buradan kınıyorum. LG g4 üzerinden 2 telefon geçti yayınlandı note serisinin hala desteklenen ve bir önceki nesil telefonu note 4e gelmiyor.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Samsungu buradan kınıyorum. LG g4 üzerinden 2 telefon geçti yayınlandı note serisinin hala desteklenen ve bir önceki nesil telefonu note 4e gelmiyor.
Note 4 G4 ten eski , firmalar hep aynı güncelleme şeyini yapıyor 2 android sürümü sonra yok .

G4 S6'nın rakibi .

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ülkemize gelseydi de kullanaydık :D
Aceleye değecek bir güncelleme değil merak etme , bende çok heves ettim .

Tema desteği var en güzel + sı bu , beyaz her şey ve yanlarında renkli ikon yok onlarda sade siyah ve çok çirkin duruyor LG 'nin yeni arayüzünde . G6 daki daha iyi .

Tema desteğinde çeşitlilik yok . CM romlarındaki gibi .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aceleye değecek bir güncelleme değil merak etme , bende çok heves ettim .

Tema desteği var en güzel + sı bu , beyaz her şey ve yanlarında renkli ikon yok onlarda sade siyah ve çok çirkin duruyor LG 'nin yeni arayüzünde . G6 daki daha iyi .

Tema desteğinde çeşitlilik yok . CM romlarındaki gibi .
Yahu şu kaydırmalı bildirim çubuğundan aşağı çekmeli bildirim çubuğuna geçtiler mi kaydırmalı olan rezaletti.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Yahu şu kaydırmalı bildirim çubuğundan aşağı çekmeli bildirim çubuğuna geçtiler mi kaydırmalı olan rezaletti.
Evet geçtiler . Zaten en büyük + sı bir o bir de tema desteği onun haricinde kötü yanları bile var siyah beyaz her yer .

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Evet geçtiler . Zaten en büyük + sı bir o bir de tema desteği onun haricinde kötü yanları bile var siyah beyaz her yer .
ben launcher kullanıyorum tema pek şey etmez :) 6 dan iyi mi kötü mü ? stabil mi değil mi bir de batarya kullanımında bir değişiklik var mı
kısacası geçiş yapalım mı

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
sen v10un Android 7si için konuşuyorsun yani ? Gerçi g4ün de aynı onun gibi ama cihazda nasıl olacak görmekte fayda var
%99 aynı yazılımları , %99 diyorum çünkü V10 da Manuel video ve 2. ekran için ayarlar menüsünde şeyler vs. var yani öbür türlü %100