LG G4 alınır mı?

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Arkadaşlar hepsiburada da 1299 TL ye var bu telefon güvenilir midir? İthalat Garanti ne demek? Ayrıca bu telefonu önerir misiniz yoksa o fiyat civarında daha iyileri var mı?

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
1299 tl ye alabilcegin sanirim tek amiral gemisi telefon.Ithalatci garanti ise lg turkiye garantisi degilde telefonu getiren firmanin garantisi demek oluyor.

hattoriy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hepsiburada da 1299 TL ye var bu telefon güvenilir midir? İthalat Garanti ne demek? Ayrıca bu telefonu önerir misiniz yoksa o fiyat civarında daha iyileri var mı?
Alınmasına alınır da dostum teknik arıza ve benzeri durumlarda teknik servisi çok uğraştırır telefonu verirsin 1 ay bekletirler paralel ithalat yapan firmaların garantilerine asla güvenmem ve hemen hemen hepsi için şikayet sayfaları vardır.Telefonu alırsın senelerce hiç arıza çıkarmadan da kullanabilrsin bu biraz da şans işi.Senin için teknik servis çok hassas bir konuysa tavsiye etmem

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Alınır güzel güzel kullanılır. Hepsiburada olduğu için ben ithalat garantiye biraz daha sıcak bakıyorum. En kötü 15 gün içinde değiştirirsin falan iade işleri hb de çok kafa ağritmaz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hb iyi bir firma hiçbir sorun ile karşılaşmadım, o fiyata öyle bir cihaz asla bulamazsın. Al güle güle kullan :)

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

1300 tlden bahsediyoruz. Bu fiyata boyle guzel bir urun yok. Zaten bu urunun degeri 1300 tl degil. 1800 tl baninda satiliyor lg shop larda. 1300 tlye alinmaz! havada kapilir!!!! Urunde sd808+3gb ram+32gb rom var. Bunlar zaten fiyati 1800 tl yapmaya yetiyor. Ama daha bitmedi. Urunde 2k ekran var ama oyle boyle bir 2k degil. Bak evindeki tv inden daha iyi bir ekrana sahip oyle diyim. Piyasanin en iyi ekranlari icinde bu urun. Kamera olarak f1.8 diyafram ile cok cok basarili bir kamera performansi var. Kamera konausunda da piyasanin en iyilerinden. Batarya konusunda? Urunun tek iyi puan almayan ozelligi bu. Kotu degil ama iyi de degil. Power bank tasimanizi gerektircek kadar kotu degil ama gun icinde 1 kez sarj ettirir kendini diyelim. Yani orta seviyrlerde. Hepsiburada da 1300 tl. Eger guvenemezseniz hepsiburada ya, kipa da 1400 tl. Gidip oradan elden alin. Ama lg g4 alinir. Bu fiyata da daha iyisi yok. Bayada bir surede olmaz.

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Çok sağolun arkadaşlar aslında PC toplayacaktım ama sonra bendeki 5s in ömrünü doldurduğuna karar verdim ve bu yorumlardan sonra almak farz oldu diyebiliriz :)

xvanko

Asistan
Reaksiyon puanı
25
LG G4 Adam mıdır ? (Tavsiye Edermisiniz)

Lg g4 ü takip ediyorum da neden çabucak 1300 segmentine yani lg g3 segmentine ulaştı ve kullanlar var ise yardımcı olurlarsa artıları ve eksileri olarak çok sevinirim.

İyi forumlar..

Son düzenleyen moderatör:

ramazanyikici

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kamerası ve ekranı adamdır, ama kasası leştir. Plastik yığınıdır arkasındaki deri yıpranır. Orijinal bir kapakla değiştirmek istesen pahalıdır. Masaya koyunca adam gibi durmaz. O 2k ekran küçükken teyzelerin vakumlu öpücükleri gibi çeker alır şarjını şarjsız kalırsın. Ama fiyat/performans konusunda da adamdır. Fiyatın aniden düşme sebebi de şahsımca malzeme kalitesi ile alakalı bakın Samsunglarda düşüyordu ancak yeni tasarım anlayışından sonra bu düşüş daha bir kontrollü olmaya başladı daha yavaş düşmeye başladı HTC mesela 2 yıl önceki amiral gemisi One M8 hala belirli bir fiyatta. Alırken iyi düşün önceliklerini söyle daha geniş bir kitleden yardım alırsın sevgiler, saygılar.

bahridayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
ARTILARI
1) Kavisli ve darbelere dayanıklı yapı.
2) Ekran göz sağlığına uygun.
3) Gerçek deri tasarımı.
4) 32 GB dahili depolam.
5) Tuşlar telefonun arkasında.
6) 5,5 inç ve 538ppi

Eksileri
1) Isınma problemi normal seviyelerde.
2) Deri kapak zarar görebilir.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
G4 ün 1400 1200 seviyelerindeki telefonları ithalatçı garantilidir lg türkiye garantili olanlar 1700 1800 civarı satılıyor vatan gibi sitelerde, fiyatının düşmesinin sebebi bu. LG G4 fiyatına göre fazlasıyla iyi bir telefon özellikle tasarımı ekranı ve kamerası muazzam.Tek eksi sayılabilecek tarafı plastik oluşu(çerçeveler metal bildiğim kadarıyla) ve derinin yıpranabilme ihtimali var ama temiz bakılırsa bir sorun olacağını zannetmiyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Güzel ama daha önce iphone yada Metal kasalı bir telefon kullandıysan malzemesi kötü gelecektir ki ben de bir süre G3 kullandım.Kasasından çatır çatır sesler geliyordu gıcık olmuştum.Alırsan 2 sene gider ama 3 sene civarı gitsin diyorsan alma.Ben biraz kötüledim de fiyat performans bakımından baya iyi.

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 2 hafta önce aldım tek sıkıntım şarj benimde onun dışında gerçekten kamerası ve ekranı muazzam derecede kaliteli. Hızıda çok güzel günümüz kullanıcılaırnı tatmin eder yani bir telefondan daha ne bekleyebiliriz ki hız konusunda bizi sırtına alıp uzaya mı götürsün napsın :D

Tugay27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Güzel ve iyi performansi olan bir cihaz almani öneririm bu arada lg in arayüzünü cok seviyorum

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Lg g4 ü takip ediyorum da neden çabucak 1300 segmentine yani lg g3 segmentine ulaştı ve kullanlar var ise yardımcı olurlarsa artıları ve eksileri olarak çok sevinirim.

İyi forumlar..

piyasa böyle malesef android telefonlarda daha da çok düşüş oluyor tek el olmadıkları için.
g5 çıktı, g5 litle çıkacak ve g4 dönemindeki cihazalarda zaten bir sıkıntı sd810 vardı gerçi 808 kullanıyor ama çogu kullanıcı 2 çiğdem eksik diye ön yargılı davrandılar e dogal olarak fiyat düştü ama inanın g4 dün 1300-1400 bandına inmesi birçok yerde önerilen bir cihaz olmasını sagladı bana göre de tam bir f/b

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Adamdır candır cigerdir al keyfine bak