Lg g3 performans arttırma ile ilgili sorular

cprpszx13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Öncelikle herkese merhaba ben bayramda lg g3 almayı düşünüyorum arkadaşlarımda vardı ve şarj konusunda şikayet ediyorlardı şimdi düşündüm ve kendimce buldugum çözümleri alta sıraladım kunlanan veya anlayan birisi yardımcı olursa sevinirim.

*Ekranın çözünürlüğünü düşürmek 1080p vveya 900p
*cyanogenmod vs gibi rom kunlanmak

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Sakın alma çok sıkıntılı bir telefon tanıdığımın babası dizinde kırmış sinirden bütçe ne kadar ona göre öneride bulunalım kronik sorunları var lg g3 g4 g5 v10 v20 de neredeyse g serisine basladigindan ve yeni seri olan v serisine de bulastirdigi kronik sorunlar var.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ve insanlar lg nin eski telefonlarındada bu sorundan olduğunu zannediyorlar.

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Daha once G3 kullandım yaklaşık 3 yıl kadar ben çok memnundum ve kronik hic bir sorun yoktu ama tabiki herkeste başka durum. Belkide ben şanslıydım bilemem ama kullandigim süre zarfında memnundum ve tavsiye ederim onun haricinde şuan V20 kullanıyorum ve 1 ay sonra ghost screen olayı çıktı ortaya. Cihazı sırf müzik üzerine aldım. Ghost screen benim için oyle çok büyük bir problem değil ama sonuçta cihaza para veriyorsun ve para verdiğim bir cihazın bu sekilde sorun çıkarması çok berbat bir durum [emoji106]. Sonuç olarak ben lg den çok memnunum herşeye rağmen hehe.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Bende lgden fazlasıyla memnundum ama hem o telefonun guncelleme destegi kesildi hemde kronik sorun cikma ihtimali var onun icin bence alinmaz.

cprpszx13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.Şimdi ben baktım 500-600 tl arası arıyorum s5 var galaxy alpha var oda bitti hem g3 beğendiğim bir telefon başka ne alabilirim bilemiyorum zaten bütçemde az emin değilim bu bütçede sıfır telefon pek düşünmüyorum 2.el s5 galaxy alpha note 3 falan baktım galaxy alpha güncelleme almıyor s5 tede kronik sorunlar varmış yani ben müzik dinlerim biraz oyun oynarım internete girerim bunları görsün yeter internette ekran çözünürlüğünü düşürme ile ilgili birkaç video gördüm bu yüzden gözümde değeri arttı adreno 330 bence 1080p de baya iş yapar gibi geliyor ve rom falan atarım güncelleme desteğide sorun değil bundan önce iphone 4s kunlandım kanser etti müzik bile atamadım bazen

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Biz telefon kötü demiyoruz sorunlu bozulma ihtimali çok fazla diyoruz ancak alacaksanda hepsiburadadan yenilenmiş telefon adı altında satın alman senin için daha uygun olur.