LG G2'den iPhone 5S'e Geçmeye Değer Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Danceofeternity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar. Şuanki telefonum G2. Sarı leke çıktı. Isınma sorunu var. Android'in sorunları ile uğraşmaktan bıktım.
Sizce iPhone 5S e geçmeye değer mi?
Ekranı küçük belki bu bana dezavantaj gelebilir. Şarjı ne kadar gidiyor? Geçmeme değer söyleyebileceğiniz nedenler var mı?
Artık bir kere telefon alayım 4-5 sene kullanayım istiyorum.
Kullanım amacım bol bol müzik dinlemek, internette takılmak, sosyal medyada paylaşımlara bakmak.
Oyun pek oymamam.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Lg'nin sorunlarını genel olarak "Android" cephesine yüklemeyin. Ayrıca 5s ben önermiyorum. 3g kullanıyorsanız banko şarj süreniz yarı yarıya düşecek G2'ye nazaran. Ses kalitesi bayağı iyi cihazda. Ben olsam geçmezdim, ona vereceğim para ile Android cephesinde stabil bir cihaz alırdım. Tabi Android sistem istemiyorum diyorsanız geçin.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
LG lerde bu sarı leke olayı kronik heralde. çevremdeki tüm G2 G3 kullanıcılarında var bu sorun.

ben 3 senedir samsung s4 kullanıyorum. hiç ama hiç bir sorun yaşamadım.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Onun yerine z3 compact da alabilirsiniz. Bana iphone 5s çok küçük geliyor.

alemko06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes kullandığı işletim sistemini önermiş sanırım bende her ikisinide kulllanan birisi olarak IOS candır diyorum kardeşim :)

Kudurcini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence değer... Yada iphone 5s yerine sony xperia m5 olabilir !

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
6 olursa okey 5s olmaz g2 de kal daha iyi 5s alcam diyorsan

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Note2 5.5 inçten sony z2 5.2 ince geçtim, inanır mısın boyutu küçük geldi :)

Büyük ekranlı telefona alışıp küçük telefona geçmek zor oluyor. Tabi şimdi alıştım ama yine de büyük ekranlı telefonları seviyorum.

G2 5.2" lik bir telefondan 5s 4" lik bir telefona geçince boyutu beni rahatsız etmez diyorsan geçebilirsin.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Ekran ve Pil seviyesi aşırı düşeceği için depresyona girmen bile muhtemel

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Lafı hiç uzatıyorum kesinlikle değmez.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar;

Bir android kullanicisi ve memnun olarak bunu soyluyorum. Lg g2 den iphone 5s' e kesinlikle gecilir. Lg g2 nin iphone 5s e gore iyi oldugu yonler var kotulemiyelim cihazi. Mesela lg g2 nin bataryasi 5s den daha iyi. Arkadas buyuk ekran seviyormus buda bir avantaj mesela. 5s in g2 ye gore artilari; daha hizli, daha akici, kameralari kesinlikle daha iyi, parmak izi okuyucu var, guncelleme aliyor daha da alicak, kasa metal. O yuzden kucuk ekran sizin icin bir sorun olmucaksa gecin bence.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Herkese merhaba arkadaşlar. Şuanki telefonum G2. Sarı leke çıktı. Isınma sorunu var. Android'in sorunları ile uğraşmaktan bıktım.
Sizce iPhone 5S e geçmeye değer mi?
Ekranı küçük belki bu bana dezavantaj gelebilir. Şarjı ne kadar gidiyor? Geçmeme değer söyleyebileceğiniz nedenler var mı?
Artık bir kere telefon alayım 4-5 sene kullanayım istiyorum.
Kullanım amacım bol bol müzik dinlemek, internette takılmak, sosyal medyada paylaşımlara bakmak.
Oyun pek oymamam.
Android de ve telefondan biktiysan gec derim ama kısıtlı sistem zor alışırsınız..