LG G2den iphone 5S geçmek mantıklı mı?

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet arkadaşlar başlıktada Belirtiğim gbi uzun süredir lg g2 kullanıyorum telefon sık sık donma yapıyordu fabrika ayarlarını geri yükledim telefon düzeldi ancak bu durumu tekrar yaşıyacağım kaygısı duyarak 5s geçme düşünüyorum önerileriniz tavsiyeleriniz neler teşekkür ederim şimdiden

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ios düşünüyorum dostum ya

- - - Mesaj Güncellendi - - -

+++++++++++++

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
1300-1500 civarı sıfırı bulunuyor 2.5 yıllık cihaz neredeyse ama şuan hala o sınıfta performans olarak rakipsiz alırsan sıkıntı çekeceğin tek yeter batarya konusu olur. Muhtemelen bu durumuda biliyorsun.

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
batarya konusunda aşağı yukarı hepsi aynı pawer bank var o konuda sıkıntı yaşıcağımı sanmıyorum 5s dahada çok ısınıyorum

yavuzbaba1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İos çok kaliteli fakat çok sınırlı bir kullanım sunuyor. Her şey kısıtlı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Iphone 5s apple in zirve yaptigi modellerden biri. Gerek donanim gerek kasa malzeme kalitesi gerek stabilite konusundaki basarisi ciktigi doneme damga vurdu. Ulkemizdedm de marketlerden 1400-1500'e almak mumkun. Fakat soyle bir husus varki o fiyatlara daha iyi donanima sahip android cihazlar var. Genede karar sizin 5s guzel bir urun ama;

1- cihaz eskidi artik. Elektroniksel bir yorgunluk oluyor ister istemez hic calismasa bile.

2- batarya suresi cok basarisiz. Gunde en az 2 kez sarj ediliyor.

3- ios surumu yukseldikce istedigi donanim da artiyor. O nedenle artik gunden gune yavaslama evresine girdi. Bunu da goz onunde bulundurun.

Ozetle lg g2'den iphone 5s'e gecmek iyi olur ama kisa zaman sonra 5s de de yavaslamalar olacagi icin 1500 -1600 civari baska bir android cihaza gecmek daha iyi.
Tavsiyem lg g4.

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hm anladım ama söyle bir bakıyorum 4s hala günümüzde hafife alınmıcak kadar kullanıcı kitliesi var 5s en az 2.3 yıl daha kullanılabilirliği olduğunu düşünüyoorum açıkcası ayrıca android kullanmak istemiyorum açıkcası kağıt üzerinde muhteşem telefonlar ama uzun vadede sıkıntıya sokuyor telefon

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Krds sen 5s i kafana koymussun git al bence hic sormadan.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Güle güle kullan 5s i. Şimdiden :)

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
ilerde pişman olursun benim gibi tavsiye etmem androidle devam et

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evet dostlar sizlere katılıyorum araştırdım z5 compact daha mantıklı geldi

The Seagulls Fl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5S de şarj dayanmıyor. 1 günü bile çıkaramıyor. Hem parmak izi okuyucu ana ekranın altındaki olduğu için zamanla parmak okuması 1-2 sn yavaşlayacaktır. Eski nesil bir cihaz gelen güncellemeler eski stabilliğini bozdu. Ben önermem. Onun yerine Z5 compact alın en azından onun performansı daha iyi. Snapdragon 810 işlemci 720p ekranı ile performansı uçuyor şarjı da daha iyi üstelik. Tasarımı da daha şık. Ama size de karışamam sonuçta. Gene de tercih karar sizin :).

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aynen dostum z5 compact için düşüceleriniz neler
peki

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
aynen dostum z5 compact için düşüceleriniz neler
peki
Bir defa 720p ekran + S810 kombinasyonunu ülkemizde sunan tek cihaz Z5 Compact. Yani performansda rakipsiz olacaktır.

Z5 serisi ile kamera güzel oldu bence. Yazılım da düzeldi.

Sony'nin uzun süreli güncelleme desteğinden bahsetmiyorum bile.

Kısacası Z5 Compact iyi bir cihaz. Bence son kez daha teşhir olarak inceleyin gönül rahatligiyla alın.

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir defa 720p ekran + S810 kombinasyonunu ülkemizde sunan tek cihaz Z5 Compact. Yani performansda rakipsiz olacaktır.

Z5 serisi ile kamera güzel oldu bence. Yazılım da düzeldi.

Sony'nin uzun süreli güncelleme desteğinden bahsetmiyorum bile.

Kısacası Z5 Compact iyi bir cihaz. Bence son kez daha teşhir olarak inceleyin gönül rahatligiyla alın.
Anladım dostum teşekkür ederim :)