LG G2 ile Nexus 5'i takas etmek istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Herkese merhaba arkadaşlar.

Bildiğiniz gibi ben custom rom olaylarınla uğraştığım için benim derdimden anlayan tek telefon Nexus. Haliyle nexus 5 lazım. Evkurdan senetle satın almak istedim fakat evkurda satılmıyor. Kredi kartım veya nakit o kadar olmadığı için satın alamıyorum. Turkcelli aradım Nexus 5 ile bir kampanyamız yok dedi. Eğer olsa faturalı hatta yansıtıcaktık fiyatı aynı g2 gibi. Her neyse kısaca sıfır modeli alma işi yattı.

Telefonum 6 aylık falan. LG Türkiye garantili 16GB Siyah renk. Kutusu kulaklığı, kulaklık pedleri vs herşeyi içindedir telefonun hiç bir yerinde en ufak kılcaz çizik bile yoktur eğer varsa telefonu bedavaya veririm o derece eminim. Spigen Slim Armor ile vericem.

Nexus 5'in kamerası ve Bataryası kötü evet G2 kat kat daha iyi Nexus 5'in içi bom boş yani G2deki özellikler yok haliyle fakat ben şu anda CM11 romu kullanmaktayım haliyle hiç bir özelliğini kullanmıyorum. Bir çok rom denemek istiyorum tabi G2 buna izin vermiyor benim derdimden anlayan Nexus 5.

Ter temiz LG G2'mi aynı şekilde ter temiz 16 veya 32 GB fark etmez Nexus 5 le takas etmek istiyorum elden. Takas etmek isteyen varsa oda aynı şekilde tertemiz hiç bir problemi olmamalıdır. Garantisi paralel ithalat veya Türkiye garantisi olması benim için pek birşey ifade etmiyor. Aslında fiyat ve diğer özellikler olarak Nexus 5'ten cok cok daha iyi telefonumu takas etmek istemezdim ama ben normal bir kullanıcı olmadığımdan yani rom işlerine giriştiğim için mecbur nexus 5'e kaldım. Hani yaşı küçük olupta çekinen varsa babasıyla falanda gelebilir dilerse bende çağırabilirim hiç fark etmez arkadaşlar.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar Nakite eldende satabilirim. Sayfada bir üye 1000TL verebilirim diyor fakat 1000TLye sıfır nexus 5 bulmam cok zor gözüküyor. 1100TL ye satabilirsem üstüne biraz ekleyip Nexus 5 satın alabilirim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
1100 e sat ben sana nexus5i hediye edecem:p

Baştan bilerek almışsın sokma zarara kendini derim ben.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar Nakite eldende satabilirim. Sayfada bir üye 1000TL verebilirim diyor fakat 1000TLye sıfır nexus 5 bulmam cok zor gözüküyor. 1100TL ye satabilirsem üstüne biraz ekleyip Nexus 5 satın alabilirim.

1000 tlye satmalisin bence zaten takasi 0 la mi etmeyi dusunuyordun ki sat yerine 1000 civarina 2. El nexus 5 al

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
1100 e sat ben sana nexus5i hediye edecem:p

Baştan bilerek almışsın sokma zarara kendini derim ben.

Aykut abi ben aldığımda sanırım nexus 5 daha çıkmamıştı + cıkıcağından haberim yoktu galiba, hemde rom işlerine girdikten sonra gözüm açıldı :D yoksa ben böyle bir hata yaparmıydım ya :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1000 tlye satmalisin bence zaten takasi 0 la mi etmeyi dusunuyordun ki sat yerine 1000 civarina 2. El nexus 5 al

1000TLye satsam 2ci el nexus 5 bulabilicekmiyim ter temiz?

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] gör gör 2 roma sattı bizi vefasız,hata mata diyor:p

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
de9yhudu.jpg

Bizim nexus bu, ikisi de var bizde rom hevesine satma derim G2'yi ikisini de kullanan biri olarak konuşuyorum.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@Bloother gör gör 2 roma sattı bizi vefasız,hata mata diyor:p

yHa dmesene öyle .s.s.s :D ama dur şimdi işler değişti. İstediğim fiyata kimse satın almıyor anca nexus 5 ile takas edicem ve edicek birini arıyorum bulursam eğerki telefon temizse sorunu yoksa ederim. :D

de9yhudu.jpg

Bizim nexus bu, ikisi de var bizde rom hevesine satma derim G2'yi ikisini de kullanan biri olarak konuşuyorum.

oooo kanki gel takas yapalım canım arkadaşım seni görmeyeli çok özlemişim ya :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
yHa dmesene öyle .s.s.s :D ama dur şimdi işler değişti. İstediğim fiyata kimse satın almıyor anca nexus 5 ile takas edicem ve edicek birini arıyorum bulursam eğerki telefon temizse sorunu yoksa ederim. :D

oooo kanki gel takas yapalım canım arkadaşım seni görmeyeli çok özlemişim ya :D

1200 e adam gidiyor. 0 aliyor zaten :)

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] yok sana nexus falan gömdün yukarıda canım G2'yi:D şaka bir yana babamın elinden ben zor alıyorum çok memnun iphone 5'ten kurtulduğuna hayatta vermez:D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@Vikings yok sana nexus falan gömdün yukarıda canım G2'yi:D şaka bir yana babamın elinden ben zor alıyorum çok memnun iphone 5'ten kurtulduğuna hayatta vermez:D

Yahu G2 kullanıcısı olarak nexus tan daha iyi olduğunu biliyosun :D baban bu yaşta kalkıp rommu atıcak :D bak daha iyi foto çeken kulaklığı şarzı falan daha iyi telefon veriyorum cıgır cıgır türkiye garantili :D

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Yahu G2 kullanıcısı olarak nexus tan daha iyi olduğunu biliyosun :D baban bu yaşta kalkıp rommu atıcak :D bak daha iyi foto çeken kulaklığı şarzı falan daha iyi telefon veriyorum cıgır cıgır türkiye garantili :D

Kullanamıyo benimkini ben G2 alalım dedim istemedi, karışık diyo nexusa rom falan atmıyo ama iphone gibi kolay kullanımlı ve ekranı büyük olduğu için seviyo zaten.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İlla almak istiyorsan kafa kafaya takas yapabilirsin Nexus 5 i satan g2 istiyor genelde.

Bence satma g2 ye de yeterince rom çıkıyor. cm 11 li g2 nexus 5 ten daha üstün. Yaza ortalarına doğru final sürümü gelir sanırım

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bence biraz farklı yerleri araştırsan çok bulursun çünkü nexus 5'e G2'yi değiştirecek adam çok bir de 1100'e o telefonu mümkünatı yok satamazsın

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bence biraz farklı yerleri araştırsan çok bulursun çünkü nexus 5'e G2'yi değiştirecek adam çok bir de 1100'e o telefonu mümkünatı yok satamazsın

Satmaktan vazgeçtim. Sadece takas düşünüyorum, şimdi satıpta satın almakla hiç uğraşamayacığım açıkçası. Bakalım isteyen varsa görecez. CM11de çok stabil iyi güzel fakat bazı modüller yüklediğim zaman görsellikte sorunlar çıkıyor. Mesela arka planda çalışan uygulamalar kısmına girince sağ üstte 3 tane üst üste bişi var ya o kalınlaşıyor değişik bişi oluyor çirkinleşiyor :) Ben böyle ufak tefek şeylere takıntılı insanım. Nexus 5'in böyle sorunlar cıkartıcağını sanmıyorum. Galiba Paranoid romu kullanıcam eğer takasla bulabilirsem. Her neyse buyron efenim buyron taze taze g2 takas edilir yeni çıktı sıcak sıcak buyron. :p

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Satmaktan vazgeçtim. Sadece takas düşünüyorum, şimdi satıpta satın almakla hiç uğraşamayacığım açıkçası. Bakalım isteyen varsa görecez. CM11de çok stabil iyi güzel fakat bazı modüller yüklediğim zaman görsellikte sorunlar çıkıyor. Mesela arka planda çalışan uygulamalar kısmına girince sağ üstte 3 tane üst üste bişi var ya o kalınlaşıyor değişik bişi oluyor çirkinleşiyor :) Ben böyle ufak tefek şeylere takıntılı insanım. Nexus 5'in böyle sorunlar cıkartıcağını sanmıyorum. Galiba Paranoid romu kullanıcam eğer takasla bulabilirsem. Her neyse buyron efenim buyron taze taze g2 takas edilir yeni çıktı sıcak sıcak buyron. :p

Bol çizikli, arkadan darbeli, içten çatlak ekranlı 32 gb iphone ile değiştirir misin?:D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar telefonu satmaktan ve takas etmekten vazgeçtim. Böyle ani karar aldığım için modaratör arkadaşlardan çok çok özür diliyorum.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Arkadaşlar telefonu satmaktan ve takas etmekten vazgeçtim. Böyle ani karar aldığım için modaratör arkadaşlardan çok çok özür diliyorum.

En iyisini yaparsın. ROM için güzelim G2'yi Nexus 5'e mi vereceksin?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
En iyisini yaparsın. ROM için güzelim G2'yi Nexus 5'e mi vereceksin?

Halen içinde böyle bişi var evet ama herkes yapma diyor pişman olucaksın diyor, ata1996da hem nexus 5 var oda yapma diyor ne biliyim yapmaktan vazgeçtim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar cihazı kullanmadan bataryası ve kamerası hakkında yorum yapmayın. Kullanan biri olarak söylüyorum. Yapmadıysan yapabiliriz sırf değişiklik istediğim için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hala yapmadıysan ve yapmak istiyosan konuşalım üye değilim konuyu takip edeğim sırf değişiklik istediğim için.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Hala yapmadıysan ve yapmak istiyosan konuşalım üye değilim konuyu takip edeğim sırf değişiklik istediğim için.
Selam o arkadaş telefonunu babasına verdi zaten vazgeçti nexus almaktan kendisi iphone aldı boşyere konuyu güncellemeyin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hala yapmadiysan dedim zaten peki hayırlı olsun o zaman o arkadasa :)