Lg G2 Desarj sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim Tahmini Süre Senin 3 Saat İcindeki Kullanmana Bağlı. Ona Göre Hesaplıyor. Mesela 24 Saat Dokunma Telefona . Tahmini Süre 1000 Saat Yazar.

abdlhamit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum benim Wifi, Senk, Led ve bir sürü uygulama açık Ekran parlaklığım %100 günde taş çatlasın 1 saat real racing ile bu kadar gidiyor :

Dostum bu değerleri bizimde sağlayabilmemiz için hangi ayarları yapmamız gerektiğini sana zahmet söyleyebilirmisin.

abdlhamit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3310 mode on gibi yani :) Benim nette dolaşma, yoğun whatsapp kullanımı e-mail senkronizasyonaları(3 farklı uygulama) ve 3g sürekli açık %50 ekran parlaklığı 12-16 saat götürüyor. arada oyunda oynuyorum

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3310 mode on gibi yani :) Benim nette dolaşma, yoğun whatsapp kullanımı e-mail senkronizasyonaları(3 farklı uygulama) ve 3g sürekli açık %50 ekran parlaklığı 12-16 saat götürüyor. arada oyunda oynuyorum

Yani normal kullanimda 1 gunu rahat cikartiyor. Oyuna girdimmi basliyo sarji emmeye birak 1 gunu yarim gun bile dayanmiyo :) Ekran acik kalma suresini kac aliyosunuz gun sonunda ?

abdlhamit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu güne kadar hiç ekran açık kalma süresine bakmamıştım ama bugün çok yoğun kullanmama rağman 2 saat 40 dk açık kalmış

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu güne kadar hiç ekran açık kalma süresine bakmamıştım ama bugün çok yoğun kullanmama rağman 2 saat 40 dk açık kalmış

Bu batarya kullanimina bakma ekran acik kalma suresine bak en iyi bu sekilde anlarsin batarya performansini :) Genel olarak bizim piller 5-6 saat ekran acik kalma suresi veriyo kardesim

expenciv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonum dead trigger 2'de 20 dakikada yüzde 70parlaklıkla yüzde 20 şarj tüketti.Doğal mı

abdlhamit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum çok sağol bilgi için ;) Ben note 2'den geçtim G2'ye o yüzden bataryada çok bir fark yaşamadım ama piyasaya göre çok iyi durumda olduğunu düşünüyorum

thegokturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 hafta önce g2 aldım veri açıkken twitter facebook whatsapp ve bi yandanda arkadan playdan güncelleme ve ungulama indirdim ekranda %40lardaydı 1 saatte ne kadar gitmesi normal bende 70 falan gitti.birde pil kullanımını artırmak için çalısan uygulamaları nerden kapatacağız

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sizlere söyle söyleyem benim sorun cozüldü 15 te sarja takıyorum 100 olunca o elektrik isareti gidesiye kadar bekliyorum sonra da alıyorum 2 haftadır böyle yaptım artık 2 gün rahat gidiyo sarj oyun oynasamda :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç aralıksız Dungeon Hunter 3 oynamıştım bir kez. %100'den aldım %15'e kadar tam 4 saat sürdü, hiç durmadan oynamıştım. Sıcaklık değerleri 65-73 derece civarındaydı. Bu hard kullanıma göre 4 saat normaldir heralde...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı problem bendede var abartı değil. dakikada veya 2 dakikada 1 şarj yiyor yeterki internet acık olsun veya vifi. ekran kapalıyken bile şarjı acayip yiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı problem bendede var abartı değil. dakikada veya 2 dakikada 1 şarj yiyor yeterki internet acık olsun veya vifi. ekran kapalıyken bile şarjı acayip yiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benim telefonum ilk aldigimda bataryadan cok memnundum ama simdi uyurken sarjim %100 uyaniyorum kullanmadigim halde %85 oluyor acaba sorun ne :(

O

Ozi2016

SDN Okuru
Ben lg pro lite kullanıyorum bataryan kesinlikle %100 olmuyor 10 saatten aşkın kalıyorm şarjda ama 86-92 ancak doluyor. Ve bazende şarjdayken düşüş yapıyor %56 iken hiç.bir müdahale yapmadığım halde %40 felan düşüyor. Batarya da mı sorun var acaba iki yıldır kullanıyor yeni yapmaya başladı. Bilgisi olan arkadaşlardan yorum alabilir miyim