LG G2 D802 Custom Rom 5.02 '' Stock Romdan Farksız ''

musti795

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunun .kdz olanı yokmu neden rootla uğraşıyoruz

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bu romu nasıl yükleyecez bilen biri detaylı olarak anlatabilir mi lütfen? telefonum rootlu ve twrp var
şimdiden teşekkürler...

kardeş şimdi ben böle yaptım ve oldu

1- 3 kez wipe yap (internal storage kutusunu işaretleme)
2- romu install dan kur
3- daha sonra reboot yapmadan supersu yu install dan kur
4- reboot system yap
5- g2 nde android lollipop 5.0.2 nin tadını çıkar.

6-(isteğe bağlı) xda da bu rom için modlar var istersen indirebilirsin ben tüm modları kullanıyorum şu anda hepside çok güzel detaylı bilgi aşağıda:

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/themes-apps/mods-lollimods-lg-g2-official-based-t3036565

seico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş şimdi ben böle yaptım ve oldu

1- 3 kez wipe yap (internal storage kutusunu işaretleme)
2- romu install dan kur
3- daha sonra reboot yapmadan supersu yu install dan kur
4- reboot system yap
5- g2 nde android lollipop 5.0.2 nin tadını çıkar.

6-(isteğe bağlı) xda da bu rom için modlar var istersen indirebilirsin ben tüm modları kullanıyorum şu anda hepside çok güzel detaylı bilgi aşağıda:

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/themes-apps/mods-lollimods-lg-g2-official-based-t3036565
Kardeş bu modlarda ana menüdeki g ekranı için birşeyler var mı mesela lg healti orda gösterebiliyor muyuz?

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kardeş xda da lollimods lar var modlar zaten ordan yükleniyo da şey sorcam orda tweaks bölümünde lockscreen mod var ama üstüne grola/simple yazmışlar yani stock 5.0.2 vodafone romuna olmazmı ? kuran bi arkadaş varsa sorunsuz kurdumu söyleyebiliirmi ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kardeş bu modlarda ana menüdeki g ekranı için birşeyler var mı mesela lg healti orda gösterebiliyor muyuz?

sanırım smart bulletin i kast ediyosun hayır ne yazıkki yok o senin dediğin şey yok ancak lg kendi yayınlayacağı stock lollipop a koyarsa koyar koymazsa koymaz

mmoncrown_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5.0.2 romun tr çıkışlı cihazlarda radyo çalışmıyor varmı bilgisi olan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaslar optımus 1.4.1 yuklu cıhazıma yenı cıkan cloudyfa 3.1 romunu kurmak ıstedım romu ındırdım cıhazdan normal sekılde rotladım (hatam oncekı romu kaydetmememdı) normal sekılde rotladıktan sınra tel acılmıyor rom yukledım kapanıyor lg yazısı geldıkten 1 sn sonra gerı gıdıyor recovery moduna ve download moduna gırıyor tekrar nasıl rom atabılırım yardımcı olurmusunuz

Son mesajlar