LG cihaz deyişimi

Bu konuyu okuyanlar

nebula79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lgg3 2 defa kasa 1 defa anakart dolayı servise gitti enson seferde cihaz deyişimi dediler ama vintek biz lg türkiyye istek formu yalladık diyor lg türkiye bize ulaşmadı..bu nasıl servis arkadaş şikayet.com baktım millet kan ağlıyor...40 gün beklediğini söyleyen var..bu sorun için öneri olan varmı en lg türkiyenin önüde telefonu yakacam bu nedir ..arkadaş tamir yapamıyorsun yeni cihaz verelim diyorsun onuda beceremiyorsun..ama reklama geldinmi..ooo mangalda kül bırak mıyorsunu..

OgulcanE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
lgg3 2 defa kasa 1 defa anakart dolayı servise gitti enson seferde cihaz deyişimi dediler ama vintek biz lg türkiyye istek formu yalladık diyor lg türkiye bize ulaşmadı..bu nasıl servis arkadaş şikayet.com baktım millet kan ağlıyor...40 gün beklediğini söyleyen var..bu sorun için öneri olan varmı en lg türkiyenin önüde telefonu yakacam bu nedir ..arkadaş tamir yapamıyorsun yeni cihaz verelim diyorsun onuda beceremiyorsun..ama reklama geldinmi..ooo mangalda kül bırak mıyorsunu..
Kardeşim benimde g4üm servisteydi yeni rni geldi. Aynı şekilde vintekteydi yaklaşık 18 iş günü sonunda 0 cihaz verdiler. Ama bu işlemler bizim düşündüğümüz kadar hızlı ilerlemiyor sanırım. Çünkü cihaz için 10. Gününde değişime alındı cihaz bekleniyor girildi sisteme ama 8 gün sonra ancak değişim onaylandı ve geldi.

nebula79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ben general mobile da kulandım 2 saat de ne yapacaklasa yapıyorlar..

Son mesajlar