LG 42LB630V Yardım

Bu konuyu okuyanlar

aydin93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Birkaç gün önce LG 42LB630V isimli ürünü satın aldık. Lg yetkili servisi geldi kurdu. Sıkıntı yoktu aslında. Tv nin dahili Hd uydu alıcısı var. Ancak az önce bir problem oldu. Ne kadar araştırırsam araştırim ve ne kadar kurcalarsam kurcalayım çözemedim sorunu. Sorun şu:

Tv nin kanal listesinde gezerken veya normal bir şekilde kanalları değiştirirken 5. sıradaki kanalı atlıyor. Yani sanki 5. sırada hiç kanal yokmuş gibi algılıyor. mesela 1. de show tv olsun 2. de kanal D olsun 3 te atv olsun 4 te trt olsun 5 te star HD olsun 6 da ise tv 8 olsun. 4. kanaldan 5. kanala geçerken yani trtden stara geçerken starı hiç algılamıyor ve direk 6. kanala yani tv 8 e geçiyor. Kumandadan 5. kanala bastığımızda ise radyo kanalına geçiyor. Yani hem kanal listesinde 5. kanal görünmüyor hemde kanalları sırayla geçerken 5. kanalı atlıyor. Ayrıca kumandadan 5 e bastığımızda ise radyo kanalına geçiyor. 5. kanaldaki tv kayboldu. Normalde vardı. Biz kanalları falan sıraladık. Kendimize uygun hale getirdik. Sonra fark ettikki 5. kanal gitmiş. Arkadaşlar, bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim. Tv smart tv dir. Zaten bilgili arkadaşlarımız anlayacaklardır. Yardım eden edemeyen herkese şimdiden teşekkür ederim.

yasin0252

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tekrar tarama yaptırıp eski listeyi silmeyi dene.. Ama bilen birisi yapsın. Bütün kanalları silip güncellenmesi gerekiyor.