LG 42LA660S Panel Tamiri/Değişimi

Bu konuyu okuyanlar

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba Arkadaşlar;

7 aydır kullanmakta olduğum LG 42LA660S televizyonumun ekranı darbe alma sonucu çatladı ve o bölge izlenemez hale geldi. Servis 1500TL istedi. Yedek parça için arattırdım hepside panel kırıl garantili tv ler ve panel bulamadım. Bulunduğum ve çevre illerdeki bütün LG servislerini arayarak sordum hepsi geçmiş olsun yada bir bardak su iç üstüne dedi. Televizyonu çöpe atmamam (daha taksitleri devam ettiği) için ekonomik yoldan nasıl halledebilirim?

Seydoux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle geçmiş olsun bizdede 42lm660s var gerçektende tv nin en önemli şeyi ekrandır ve servis kurmaya geldinde bizede eyer ekrana bişe olursa çöpe atın demişti ama bazı yerlerde tv tamirleri yapanlar var en ucuz öyle olur ama nekadar iyi yaptırırsan yaptır eskisi gibi olmaz :(

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
öncelikle geçmiş olsun bizdede 42lm660s var gerçektende tv nin en önemli şeyi ekrandır ve servis kurmaya geldinde bizede eyer ekrana bişe olursa çöpe atın demişti ama bazı yerlerde tv tamirleri yapanlar var en ucuz öyle olur ama nekadar iyi yaptırırsan yaptır eskisi gibi olmaz :(

Aradığım bütün servisler çöpe atın dedi

Son mesajlar