Soru Levent Gültekin: Bugun TÜİK'in kapısını açmayan devlet yarın YSK'nın kapısını açar mı?

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yaa YSK kapıları açmazsa ne yaparız harbi ! Yandık abi :( Gitti seçim...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Muhalefet gene başlamış senaryolara :)
Muharrem İncenin dediği gibi seçim gecesi 50 bin Avukatla kapısına dayanacaz YSK'nın desin muhalefet. Daha sonra Adam kazandı deyip dağılırlar en kötü !

Öyle saçma şeymi olurya. Her sandığın başında her partiden temsilci var. Her sandığın verileri o ilde veya ilçedeki YSK binasıuna gidiyor. Oradan her seçim sonucu merkez teşkilata geliyor. Sonuçlar sandık başındaki partiler daha sonra ilçe sonra İl en sonra merkezden tehit ediliyor.

Öyle ben sonuç açıklamıyom Erdoğan kazandı dağılın flan DENMEZ korkmayın. Her seçim öncesi muhalefet aynı tantanaya başlıyor...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
O zaman şu bir iki sorumu cevaplar misin hocam
24 haziranda;
11 Ysk yönetim kurulu üyesi istifası ne demek oluyor?
İçeri tek medya kuruluşunu almak(AA) ve tüm medya kuruluşunu onlara mahkum etmek ne demek oluyor?
84 milyonun oyu Akşam olmadan sayılıyor aynı günün akşamı beyefendi balkon konuşması yapıyor bu ne demek oluyor?
Peki ya akp li Taraftarlarının hooo hööö biz kazandıııııık oleeeee diye sokaklara dökülmesi ne oluyor?

Reaksiyon puanı
5,172
Muhalefet gene başlamış senaryolara :)
Muharrem İncenin dediği gibi seçim gecesi 50 bin Avukatla kapısına dayanacaz YSK'nın desin muhalefet. Daha sonra Adam kazandı deyip dağılırlar en kötü !

Öyle saçma şeymi olurya. Her sandığın başında her partiden temsilci var. Her sandığın verileri o ilde veya ilçedeki YSK binasıuna gidiyor. Oradan her seçim sonucu merkez teşkilata geliyor. Sonuçlar sandık başındaki partiler daha sonra ilçe sonra İl en sonra merkezden tehit ediliyor.

Öyle ben sonuç açıklamıyom Erdoğan kazandı dağılın flan DENMEZ korkmayın. Her seçim öncesi muhalefet aynı tantanaya başlıyor...
Seçimde önce akp nin yüksek oya sahip olduğu ilçeleri açıklamalar.

Akp kaybedince sayacı 1 gün durdurmalar.

Seçimi yeniden yaptırmalar...

Muhalefet elinden gelen her yere gitmeyecekte ne yapacak?

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Seçimde önce akp nin yüksek oya sahip olduğu ilçeleri açıklamalar.

Akp kaybedince sayacı 1 gün durdurmalar.

Seçimi yeniden yaptırmalar...

Muhalefet elinden gelen her yere gitmeyecekte ne yapacak?

Harbiden sayaç %99 da kalmıştı akp kaybediyor diye. :D

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
24 haziranda;
11 Ysk yönetim kurulu üyesi istifası ne demek oluyor?

Bu konu hakkında bilgim yok ne zaman istifa etti YSK üyeleri ! Bir link atar mısın ?

İçeri tek medya kuruluşunu almak(AA) ve tüm medya kuruluşunu onlara mahkum etmek ne demek oluyor?

İçeri tek medya alma flan diye bir şey yok. YSK ayrı bir kurum. AA kendi seçim sonuçlarını açıklama mekanizması var diye biliyorum ben. Eskiden birde bir grup daha vardı şimdi adını unuttum neydi onun diye. AA o gece sonuçlar çok yakında manibule olunmasın diye açıklamadık diye bir savunma yapıyor ama saçma bence. Kaybedildiğini görüp bilerek bilgi vermediler gibi daha çok.

84 milyonun oyu Akşam olmadan sayılıyor aynı günün akşamı beyefendi balkon konuşması yapıyor bu ne demek oluyor?

Sen sap saman karıştırdın gene. Genel seçim o balkon konuşması dediğin. Üstte bahsettiğin yerel seçim.

Cumhurbaşkanı seçimi yüzde 53 ile 2.5 Milyon oy farkı ile mi ne kazandı öyle kapanacak veya yanlışlık olacak bir şey değil. İstanbul muhabbetinde 12 bin mi neydi. Sonra sandıklar yeniden sayılmaya başlandı fark deli gibi düşüyordu sonra birden sayım durduruldu ve anlamsız bir şekilde seçim tekrarlanma kararı alındı. Bence yanlış bir karardı. Bak yemin ediyorum o sene hikametkam İstanbulda olsa CHP'yi gram sevmediğim halde gider bende Ekrem İmamoğluna oy verirdim. Öyle şey olmaz çünkü gerekirse 100 oy farkla olsun kazandıysa bitmiştir.

Peki ya akp li Taraftarlarının hooo hööö biz kazandıııııık oleeeee diye sokaklara dökülmesi ne oluyor?

O gece ilk kim çıkmıştı ? Sanki Önce CHP heyeti çıktı biz kanzadık dedi sonra AKP heyeti çıktı biz kazandık dedi kesin sonuçlar açıklamadı oy oranları yüzde 99 da kitlendi kaldı flan.