LENOVO Y50-70 CORE İ7 4710HQ 2.5GHZ-16GB-1TBSSHD15.6"-4GB-W8 NOTEBOOK

Bu konuyu okuyanlar

FahrettinBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhabalar benim sıkıntım Windows yerine gelecek Linux'u kurmam ve Windows Boot Manager silmiş olmakla birlikte Windows 10'a geri dönüş yapmak istediğimde önyükleme Boot edemiyor olmamdır. Bilgisayarı açtığımda beyaz çizgi çıkıyor. Ne USB ne de DVD ile kurulumu yapabiliyorum. Bu konudaki bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler!

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Linux açılmıyor mmu (Foto Atar mısın?)

FahrettinBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Linux işletim sistemini sildim. Windows 10'a rahat geçiş yapacağımı düşündüğüm için de bilgisayarın açılış başlangıcında sorun yaşıyorum. Uefi olduğunda Checking Media yazısı çıkıyor. Legacy Support olduğunda ise Flash Disk görünüyor ama çalışmıyor. DVD ise hiç görülmüyor. Kurulum yapamıyorum.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Linux işletim sistemini sildim. Windows 10'a rahat geçiş yapacağımı düşündüğüm için de bilgisayarın açılış başlangıcında sorun yaşıyorum. Uefi olduğunda Checking Media yazısı çıkıyor. Legacy Support olduğunda ise Flash Disk görünüyor ama çalışmıyor. DVD ise hiç görülmüyor. Kurulum yapamıyorum.
Size 1-2 saat sonra yardımcı olacağım özelden. Discord kullanıyorsanız bana istek atın. Discord: EFI Shell#3260

FahrettinBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Discord kullanmıyorum. Şimdi OTG kablosu aldım. Android aracılığıyla kurmayı deneyeceğim. Windows 10'un ISO dosyasını yüklemiştim. Bakalım olacak mı? Google'dan araştırıyorum. Sizde düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler!