Lenovo Windows 10'dan 7'ye geri dönüş

Kberk06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar. Win 7 deki laptopumu rezerve ederek sunuldugu gun bilgisayarı guncelestir diyerek win10 a gecirdim. Her sey cok iyi bazi viruzsler vardi nese hadi format atayim dedim. Lenova kullananlar bilir onekey kurtarma sistemi diye bir sey vardir. Onun tusana bsstigim da hic bir sey olmadi pc kapaliyken tikladigimda power tusu gorevinj ustlendi ne yapssm diye dusunurken laptopu media markt tan aldigim da hizli kurulum cd leri almistik 15 liraya acaba bunlar ise yararmi win7 yuklumu derken taktim kurulum yaptim laptop altindaki kodu girdim orginal liği icin bi ikon boyutları degisik ayarladim hala bi degisik nese wi fi calismiyor modeme kabloyl baglaadim tık yok nese lenova dosyalari var ilk aldigimiz da d diskinde onları harddiske atmistim onlsri trk tek deneye deneye buldum hdmı kabloyla tv baglanmadı one key tusu tekrar calismiyo lenovanin sundugu yuz tanima webcam gibi bir suru sey yok ve laptopum 64 bit iken suands 32 bit anlamadim ve ekran da anlam veremedigim bi bugullanma var ekran eski goruntu kalitesinde degil ben bu isi yardımci olacak bi akadas varsa cok sevinirim detayli anlatmak istedim bu arada markası intel inside core i3 G570

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Uğraşma Windows 7 64bit indir flaş belleğe bootla kur.

Kberk06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bilgisayardan az çok anlarım biraz yardım eder misin nasıl yapmam lazım

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
bilgisayardan az çok anlarım biraz yardım eder misin nasıl yapmam lazım

Kardeş bende de Lenovo Y550 var şu an onekey çalışmıyor (ben yüklemedim ) sen kökten windows kur sonra Lenovo sitesine gir kendi leptobunu bul orda onekey ve veriface var onları kurabilirsin.

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Konuyla alakasız ama bu veriface win10 için güncellendi mi ?