Lenovo Legion 5 mi HP Omen(2020) mi?

Bu konuyu okuyanlar

nakedpineapple76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selam. Seneye üniversite öğrencisi oluyorum dolayısıyla yeni bir dizüstü bilgisayar almam gerekiyor. yaklaşık 12000 TL ye kadar bütçem var ve bilgisayarı kullanım amaçlarım hem çeşitli adobe programları hem de oyun ağırlıklı olacak şekilde düşündüm. Ama tabiki sürekli yanımda taşıyacağım bilgisayarım olacak sonuçta üniversitedeki tüm işlerimi de onunla halletmeyi düşünüyorum. Kısa bir araştırma sonucu iki model arasında kaldım. Bunlardan biri omen 15 in yeni versiyonu diğeri ise yine yeni çıkan lenovo legion 5 serisi. Lenovolar henüz ülkemizde satılmaya başlanmış değil hp ninse sınırlı sayıda konfrigasyonu bulunuyor. İkisinde de tercihim ryzen işlemcililerden yana fakat ülkemize ne zamana gelecek ve ya gelir mi gibi şüphelerim var dolayısıyla zorunda kalırsam intel versiyon almaya da tamamım. Sizce hangisini tercih etmeliyim veya bahsettiğim fiyat aralığında önerebilceğiniz başka bir model var mı. Şimdiden teşekkürler.

Almayı düindüğüm Hp Omen - HP OMEN 15-ek0003nt 3A695EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Henüz satışta olmasa da Lenovo legion 5 - Lenovo Legion 5 15 | Gücünü AMD'den alan 15.6 inçlik oyun dizüstü bilgisayarı | Lenovo Türkiye