Lenovo K5 Mi Xiaomi Redmi 3S Prime Mı Daha İyi?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
İthalatçı garantili olduğu için servisi nasıl olur acaba?

Son düzenleyen moderatör:

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
İthalatçı garantili olduğu için servisi nasıl olur acaba?
Eğer servislik işiniz olmazsa sorun yok [emoji2]. Ama Xiaomi'de sorun çıkma olasılığı az. Çıkarsa da romdan dolayı bildirim sorunu olur. Bu da çok önemli değil. Hepsiburadadan almanızı önermem ama. Orada fake romlu satıyorlar.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Xiaomi Redmi 3S Prim tabikide hocam :D Sd 430 ile 4100 mah batarya var. Zaten bu işlemci çok yakmaz :) Şarj konusunda sıkıntıya düşmezsiniz. Onun dışında ram yeterli. İthalat garantisine gekirsek sonuçta şans işi valla :D

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Xiaomi Redmi 3S Prim tabikide hocam :D Sd 430 ile 4100 mah batarya var. Zaten bu işlemci çok yakmaz :) Şarj konusunda sıkıntıya düşmezsiniz. Onun dışında ram yeterli. İthalat garantisine gekirsek sonuçta şans işi valla :D
Üstteki mesajlarda birisi hepsiburada.com'dan alma demişti. Nereden alınmasını önerirsiniz? Şu an almayacağım ama bir sorun, sıkıntı yoksa almak da isterim. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
@Barış Bayraktar Neden hepsiburada.com'dan almayın dediniz? Nereden alınmasını önerirsiniz?

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Üstteki mesajlarda birisi hepsiburada.com'dan alma demişti. Nereden alınmasını önerirsiniz? Şu an almayacağım ama bir sorun, sıkıntı yoksa almak da isterim. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
@Barış Bayraktar Neden hepsiburada.com'dan almayın dediniz? Nereden alınmasını önerirsiniz?
Valla ben Lg g5 i hepsiburadadan aldım. 4 5 ay önce. Şuana kadar ne siteden bir sorun yaşamadım. İthalat garantisinde ben. Evo garantisi ile aldımben. Ama siz telefonu almadan arayın bir sorun hangı garantı bakıyor diye. Delta olursa evoya göre daha iyi. Onun ışında ben siteden memnun

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Bir de fake rom nedir?

İşkembeden sallama bir tabirdir :). Üstad ben Redmi 3s kullanıyorum aralıktan beri ve şiddetle tavsiye ederim Xiaomi çok iyi bir firma.
Öncelikle Xiaomi nin kendi geliştirdiği android sürümünün adı MIUI ve MIUI'nin 4 farklı versiyonu var.
1- Global Stabil, 2- Global Developer ( her ikisinde de Türkçe desteği vardır )
3- Çince Stabil, 4- Çince Developer (bunlarda çince ve ingilizce hariç başka dil bekleme)

Ayrıca bunun dışında CM13 tabanlı onlarca Custom Rom var XDA sitesinden inceleyebilirsin ben Şuan Hexagon Rom (Android 6.0.1) kullanıyorum.

Hexagonun bir açılış animasyonu var resmen aşık oldum...

Bir konuda uyarmam lazım cihazı rootlamak ve farklı romlar yüklemek istersen Xiaomi den onay alman lazım.
Cihazı alırsan her konuda yardım ederim, şimdiden hayırlı olsun.

xda-developer romlar
miui romlar

Hexagon Rom

Son düzenleme:

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Güvenlik önlemi koymuşlar Apple gibi :) ama sorun teşkil etmiyor.

Rootlamasan hiçbir sorun olmaz güvenli bir şekilde kullanırsın düzenli güncellenir.

Son düzenleme:

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Bence Xiaomi Mi4 c bulmaya bakın. Teknostore sıfır 670₺ ye satıyordu. Ama tükenmiş :(