Lenovo G580

Bu konuyu okuyanlar

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar size bir sorum olucaktı benim lenovo g580 bilgisayarda bulunan bataryada hafif oynama var birşey olurmu acaba ayrıca g580 iyimi iyi bir bilgisayarmı birde ben laptopu 40 cm bi yerden çantasının içindeyken düşürdüm çantası için düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı dendi çanta şu http://www.vatanbilgisayar.com/products_images/500x500/CASE LOGIC/v2-46208.jpg o yüzden içim rahat sizce nasıl bişey varmıdır 2 gündürde tıkır tıkır çalışıyo amaşimdi kafamda bataya sorunu doğdu sizce hafif oynamadan birşey olurmu herkes olmaz dedi benimki nasıl oynuyo felan dedi ama içim rahat değil

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevap yazsanız arkadaşlar içime kurt düştü bişey olurmu bu arada ben bu laptopu tavsiye ediyorum mükemmel :)

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
76 kişi bakmış ama...

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Batarya giriş tırnağı hafif kırılmış olabilir. Kontrol et

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok büyük sorun yaratırmı

rosou2045

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
76 kişi bakmış ama...

good.gif

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
aklında şüphe varsa servise bi göster derim. Aman bişi olmaz mantığı ters bana :) makıneyle götürüp sadece bataryasını servise bırakabılırsın belkı , bıkaç gün bataryasız idare et derim...

Sadece batarya servise alınmaz. Cihaz ile birlikte alınır. Sorun batarya kısmında değil büyük ihtimal base cover'da

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bilgisaray'a iyice bak kırılmış birşeyi varsa hemen servise verirsin birde bilgisaray'ı hafif salladığında içinde birşeyler oynuyorsa o zamanda servise ver onun haricinde bir sorun yoksa olacağını sanmıyorum

4fernandes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar size bir sorum olucaktı benim lenovo g580 bilgisayarda bulunan bataryada hafif oynama var birşey olurmu acaba ayrıca g580 iyimi iyi bir bilgisayarmı birde ben laptopu 40 cm bi yerden çantasının içindeyken düşürdüm çantası için düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı dendi çanta şu http://www.vatanbilgisayar.com/products_images/500x500/CASE LOGIC/v2-46208.jpg o yüzden içim rahat sizce nasıl bişey varmıdır 2 gündürde tıkır tıkır çalışıyo amaşimdi kafamda bataya sorunu doğdu sizce hafif oynamadan birşey olurmu herkes olmaz dedi benimki nasıl oynuyo felan dedi ama içim rahat değil

lenovo g580in i3 modelini almayı düşünyorum. Kasa olarak nasıldır...