Lenovo g570 onekey recovery sorunu

Haraqiri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar oncelikle merhaba lenovo g570 dizustu bilgisayarim acilmiyor siyah ekranda kaliyor bende onekey recovery ozelligini kullanmak istedim fakat onekey tusuna tikladigimda windows file loading kismi geliyor ondan sonra yine siyah ekranda kaliyor.
Daha once format atildi acaba o yuzden mi calismamakta onekey recovery? Ve bu sorunu nasil atlatabilirim yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Arkadaslar oncelikle merhaba lenovo g570 dizustu bilgisayarim acilmiyor siyah ekranda kaliyor bende onekey recovery ozelligini kullanmak istedim fakat onekey tusuna tikladigimda windows file loading kismi geliyor ondan sonra yine siyah ekranda kaliyor.
Daha once format atildi acaba o yuzden mi calismamakta onekey recovery? Ve bu sorunu nasil atlatabilirim yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler

Daha önce format atıldıysa recovery bölümü silinmiştir büyük ihtimal. Temiz bir iso dosyası bulup format at driverlerini doğru bir şekilde yükle problem yaşamazsın

Haraqiri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biosa giremiyorum yalniz aslinda acildi fakat siyah ekran oluyo kaliyo harddiskte sıkınti olsa acilmaz panelde sıkinti olsa lenovo yazisi gelmez ekran kartinda sıkınti olabilir mi