Legal Film Sitesi Nasıl yaparım

Bu konuyu okuyanlar

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Arkadaşlar legal film sitesi oluşturucam premium üyelik vs satışları olacak siteyi legal nasıl yapabilirim cebimden hiç para çıkmadan bu işi çözelim
Telif hakkı ne olacak cebinizden hiç para çıkmadığı halde ?
(Sanırsam siz bu konu hakkında daha önce konu açmıştınız site hazır telif hakkını nasıl yapacağım telifsiz filmleri nerden bulabilirim diye o sizsiniz demi ? )

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Telif hakkı ne olacak cebinizden hiç para çıkmadığı halde ?
(Sanırsam siz bu konu hakkında daha önce konu açmıştınız site hazır telif hakkını nasıl yapacağım telifsiz filmleri nerden bulabilirim diye o sizsiniz demi ? )
Filmleri yer sağlayıcı olarak yayınlayacağım

eternalxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Benim bildiğim kadarıyla ya çok eski filmler var (telif hakları sona ermiş) ya onları kullanacksınız ki genel kitle onları izlemez, veya mecburen telifli filmleri izinli veya satın alarak yayımlama hakkı alacaksınız. başka türlü zannetmiyorum.

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Benim bildiğim kadarıyla ya çok eski filmler var (telif hakları sona ermiş) ya onları kullanacksınız ki genel kitle onları izlemez, veya mecburen telifli filmleri izinli veya satın alarak yayımlama hakkı alacaksınız. başka türlü zannetmiyorum.
evet dostum izin alarak yayınlıcam yapımcılara mail vs atıcam olmassa korsan olarak devam edicem satışlara :d

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
evet dostum izin alarak yayınlıcam yapımcılara mail vs atıcam olmassa korsan olarak devam edicem satışlara :d
Yapımcılara mail atacaksın ve onlar da al kardeşim kullan diyecek öyle mi? ?
Telif hakkı ödemen gerekir ve legal bir site yapacagim ve premium olacak diyorsun. O zaman amatör Netflix yapmak istiyorsun. O iş biraz yaş.

eternalxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
arkadaşım o iş yaş unut onu. bence yukarıdaki gayet mizahi şekilde cevap vermiş sana. dersen ki ben yine korsan devam edeceğim o senin problemin artık biz sana yardımcı olamayız maalesef. o iş yaş ve de ayrıca kimse sana mail üzerine film vermez, o ne öyle üni proje ödevi gibi :D :D başka işlere bak sen en mantıklısı

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Arkadaşlar legal film sitesi oluşturucam premium üyelik vs satışları olacak siteyi legal nasıl yapabilirim cebimden hiç para çıkmadan bu işi çözelim
para lazım. para varsa en kralını yaparsın

EZ358

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Eğer web site kodlamasını biliyorsan başka yararlı siteler yapabilirsin.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
bunu ben de düşünmüştüm araştırdım da
filmleri film sahibi şirket ya da şahısa telif ücretini ödemen gerekir

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
şöyle kendi halinde birkaç kişi kısa film yapanlarla anlaşıp bu filmden kazanılanların 60'ı benim 40'I sizin diye bi anlaşma yapabilirsiniz

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
önce bir mendil alacaksın.

dolabından bir kaç parça kıyafeti de ayarla sağını solunu yırt kömür falan sür.

Yapım şirketlerinin kapısına bağdaş kur, mendili aç önüne.

"Allah rızası için ücretsiz film" diye ısrarla bekle, mutlaka bir tanesi bir şeyler verir.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
küçük bir şekilde başlayıp sonra büyüyebilirsin imkansız değil fakat bunun için para lazım bide netflix gibi şeyler varken o tutmayabilir

bence tekrar düşün

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
70 yıl veya daha oncekı senelerde cıkmıs filmlerin telif hakkı sona ermiştir mesela o senelerde çıkan filmleri kullan sonra işi büyütürsün

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Hele 10TL gibi ücretlere Amazon Prime varken tutmaz senin platform. Korsana bulasip DMCA ile falan uğraşmaya lüzum yok. En iyisi başka alanlara yönel.

ardacinarkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Telif hakları tamamen size ait olan filmleri yasal izinleri alarak yayınlayabilirsiniz :)