League of legendsdan kurtulma

Bu konuyu okuyanlar

isimsiz1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
online oyunları bu bilgisayarda kilitleme gibi bir şey var mı veya kendi bilgisayarıma yasaklama gibi bir şey kardeşim 15 saat oynuyor bu saçma oyunu ne yapabilirim

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam genelde bu kişinin kendisinde biter ama böyle bir program var mı bilmiyorum.

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
eğer yöneticiysen engelleyebiliyorsun sanırım. Ama bilgisayarında en az 2 hesap olmalı birini sen kullanıp yönetici olmalısın ve kardeşin oyunu senin hesabından oynamamalı.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Windows7de ebeveyn denetimlerinden uygulama yasağı konuluyor ona koyabilirsin. 8de ve xpde denemedim ama onlarda da geçerli bir yöntem vardır

eddie dean

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yapacağın yöntem kardeşinin sorunu ortadan kaldırmayacaktır. Şahsi görüşüm

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
oyunun dosyalarını karıştır boz bidaha da güncelleme yapma kurtul :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Kardeşine dota 2 öğret :D

dota 2 çok farklı sanki onun da sabahtan akşama kadar oynuyorlar inek gibi ne işe yarıyorsa level atlama yok oyun en baştan başlıyor saçma sapan bişey

ayrıca birisi yorumunda demiş ; kişinin kendısınde bıter diye katılmıyorum buna ben hayatımda online bir oyunu KNİGHT , SİLKROAD vb bagımlılık yapan oyunları 2 saat oynayan birisini 8 senedir görmedım duymadım,

şu lanet oyunları sakın oynamayın aman uzak durun aman ha 8 sene oynadım ne geçti elime bişey yok

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
dota 2 çok farklı sanki onun da sabahtan akşama kadar oynuyorlar inek gibi ne işe yarıyorsa level atlama yok oyun en baştan başlıyor saçma sapan bişey

ayrıca birisi yorumunda demiş ; kişinin kendısınde bıter diye katılmıyorum buna ben hayatımda online bir oyunu KNİGHT , SİLKROAD vb bagımlılık yapan oyunları 2 saat oynayan birisini 8 senedir görmedım duymadım,

şu lanet oyunları sakın oynamayın aman uzak durun aman ha 8 sene oynadım ne geçti elime bişey yok

Ben varım ama sadece lol oynarım o da iki oyundan sonra sıkıyor insanı ondan sonra anime izlerim bendede anime bağımlılığı var

KlpRnS

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Sen bu kyorumu ciddiye mi aldın :) Ayrıca o oyunlarda stratehi olayı var dediğin karakkter geliştirme oyunlarından daha ilgi çekici bana göre. Ayrıca ben 2006 yılından beri oyunlarla iç içeyim. Şimdiye kadar hiç bir oyuna bağlanmadım. Kişinin irradesiyle ilgili bir olay.

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
kardeşini döv evden at:D kari kiz felan ayarla ona oda anlar oyunlardan bişey olmadigini:D 15 saat nedir ya:D benim kardeşim olsa öyle yapsa döver atarim evden:D

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyunu bloklama.Sonra cafelere başlar filan.Yavaş yavaş ekran kartını sök :D Belki anlamaz.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyun dosyalarının içinden önemli dosyaları sil oyunun bilgisayarda olan setubunu sil ki bidaha tekrar kuramasın.En kötü uyar ve ona oynamamasını söyle

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
rads dosyasını sil elveda de oyuna :D anlarsa karışmam bu arada oyunumuz boktan değil:angry:

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
s7qxl.jpg

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Neden böyle zor yöntemleri denediniz LoL'u güvenlik duvarından engelleyin kardeşiniz anlamaz LoL'da sorun var zan eder

isimsiz1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır oyunu hiç oynamamasını istiyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu seferde isyan çıkarır sadece bilgisayardan engelleme istiyorum

bu sefer bilgisayarı alır götürür sorma başım belada

kardeşim bu sefer tekrar yükler defalarca yükler yine oynar

nasıl olcak aga peki bu

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
oyuna sağı tıkla sonra özelliklere gel oradanda güvenlik'e gel orada izinleri göreceksin.Eğer bilgisayarda yöneticiysen ve kardeşlerin ile hesaplarınız farklıysa bu gösterdiğim yerden onu engelleyebilirsin

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Profosorlerin tavsiyesi babalar için oğlunuzla veya kzıınızla beraber oynayın zevk alarak beraber kapatın zamanladaha mutlu olacaktır .oynatmayarak engelleyemezsiniz diyor.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Online olmayan oyunları oynamasını sağla bende bağımlılık aşamasından virajı döndüm nasılmi deat space crysis ,batllefield türevi oyunları pc ye Kur online oyunu oynansina zaman kıstası koy ayrıca bu oyunlarin gameplay Videolarimi izle hatta kendin de oyna o zaman bir şeyler değişebilir.

MR.™

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
online oyunları bu bilgisayarda kilitleme gibi bir şey var mı veya kendi bilgisayarıma yasaklama gibi bir şey kardeşim 15 saat oynuyor bu saçma oyunu ne yapabilirim
Oyunun dosyalarını bozman kardeşinin bağımlılığını kaldırmayacak , aksine daha fazla bağımlı yapacaktır. Kardeşinin yaşı anlayacak yaştaysa (12 - 15 yaş) otur abi - kardeş konuşun. Oyunun onun için zararlı olduğunu anlat. Dediğim gibi kesinlikle YASAKLAMA !!! (O da işe yaramazsa system32'yi sil :D )

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ilk once guzelce uyar , dinlemezse , 3 saate indir , onuda dnlemesse,

kardsm sende hc beyinyokmu ordakiler sadce karakter, onlarida insanlar yapiyor , dnmeli

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaw ben 1 2 saat bf3 multi oynuyorum sırtım ağrımaya başlıyo bu nasıl bir çocukmuşki 15 saat oynuyor çok zararlı ya.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Evdeki laptop olduğundan internet cafede oyun oynuyorum ve ayrıca YGS-LYS öğrencisi olduğumdan sürekli bilgisayarla uğraşamıyorum. Arada cafeye gidip TeknoMW3 oynuyorum ve oynayınca en az 3 saat oynuyorum. Gözlerim inanılmaz derecede yaşlanıyor, kızarıyor, kaşınıyor böyle olunca. Gözüm de bozuldu ama gözlük de kullanmıyorum. Bu arkadaş 15 saat nasıl oynuyor anlamış değilim. Hele o LoL denilen oyunu. Hiç sevmem şahsen. LoL fanboylar bana sataşmasın, bu benim görüşümdür :D

Th3 Arrow

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bi ara bende deli gibi oynardım 1 aydır girmiyorum nerdeyse :)