League of Legends RURF Modu açıldı.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
15 Ocak 22:00 itibariyle çok sevilen oyun modu RURF açıldı.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Kank bu baslik ne Allah askina xd.
Birak su bug dolu oyunun reklamini yapmaktan. Lol de lol mobil de cokuk durumda
Ben de oynarim az sonra gerci :D

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Kank bu baslik ne Allah askina xd.
Birak su bug dolu oyunun reklamini yapmaktan. Lol de lol mobil de cokuk durumda
Ben de oynarim az sonra gerci :D
Oyunda bug nerede var? Lol mobil çıkmadı daha nasıl çökük durumda oluyor?

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Kardesim bu oyun mal gibi oldu. Arkadaslarin gozukmedigi, gozukse de mesaj atilamadigi, atilan mesajin okunamadigi, lobilerde yazilanlarin gorunmedigi, mobil uygulamanin berbat oldugu zamanlari var. Kankim bu oyun ana avrat Allah kitap sovulup bunu bir iki kere dedin diye banlanmadigin istersen yuz kere soyle raporlanmadikca banlanmadigin ama salak desen uc kisi ayni anda raporlasa banlandigin bir oyun.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Kardesim bu oyun mal gibi oldu. Arkadaslarin gozukmedigi, gozukse de mesaj atilamadigi, atilan mesajin okunamadigi, lobilerde yazilanlarin gorunmedigi, mobil uygulamanin berbat oldugu zamanlari var. Kankim bu oyun ana avrat Allah kitap sovulup bunu bir iki kere dedin diye banlanmadigin istersen yuz kere soyle raporlanmadikca banlanmadigin ama salak desen uc kisi ayni anda raporlasa banlandigin bir oyun.
Online oyunlar TR sunucularının geneli bu halde.
Arkadaşlarınla oynamazsan kanser kitle hayattan soğutuyo zaten.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
normal urftan sonra bide rurfa düşelim :D zira oyun genel anlamda kötü ama eğlenceli modlar gelince giriyorum..

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Clienti son yamadan sonra bozdular, mobil uygulama hiç bir zaman düzelmedi zaten. Raporlama sistemi bence gayet iyi çalışıyor her zaman geri bildirim gelmiyor ama yinede ceza alıyorlar.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Yeni sezon derecelilerde sövüyorum afk kaliyorum ama sor ki neden onlar baslattigi icin? Adam oluyor mal mal bizi kimse gitmedi diye sucu bana atiyor ben de afk kaliyorum kufrediyorum hic de banlanmadim. Chat bani bile almadim sukur. Allaha kitaba sovenleri ekle beni diyorum. Adam ekliyor. Adami porofessorggden takip edip maca girdigi an istegini kabul ediyorum. Ginler sonra yaptigim da oluyor. Adam ban yememis hala oyunda yanisi ellerini yana acmis fiz ifadesi...

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Yeni sezon derecelilerde sövüyorum afk kaliyorum ama sor ki neden onlar baslattigi icin? Adam oluyor mal mal bizi kimse gitmedi diye sucu bana atiyor ben de afk kaliyorum kufrediyorum hic de banlanmadim. Chat bani bile almadim sukur. Allaha kitaba sovenleri ekle beni diyorum. Adam ekliyor. Adami porofessorggden takip edip maca girdigi an istegini kabul ediyorum. Ginler sonra yaptigim da oluyor. Adam ban yememis hala oyunda yanisi ellerini yana acmis fiz ifadesi...
Onlar başlattığı için küfür edip, afk kalıyorsanız onlardan farkınız yoktur zaten. Sonra TR serveri kötü demeyin. Doğru raporlama yaparsanız ban yiyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...