League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Anladım ... Çocuğu nasıl buldun da oyun oynarken de indirdin
Hocam bende ip tarama programı var botnet diye bir program onunla buldum çocuğu ve bende Ddos saldırıs yaptım ona Lol server açık var Ddos atağı yapabiliyorsun bir sonraki güncelleme ile bu konuyu ortadan kaldıracaklar umarım kalkar çünkü elmas ligindeki çoğu kişiler haketmeden bu yöntem ile oynuyorlar.

[video=youtube;az2odaZb3jQ]https://www.youtube.com/watch?v=az2odaZb3jQ[/video]

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Şu oyun oynamaya değmez şu lanet şey yüzünden oyunu silicem galba
b0e6d05e0f88e370fbd918dab8ecdf91.jpg

Bıktım ya bıktım şampiyon tekimizi terk ettiğin için ceza 2 dk olabilir aynı Kişilerin tekrar mağdur olmaması için ama 15 dk ne ya 15 dk ne
Artı olarak kendi oyunumdan bir örnek göstereceğim: http://youtu.be/Y-tJPTbsxKk bakın her hataya küfürler feedleyip bilerek feedleme ayağına yatanlar falan Filan

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Şu TR serveri ile ilgilenmezlerse iyice berbat bir hal alacak oyun.Hoş sanki çok iyi de.

Normal oyunda bile ana avrat düz gidiyorlar. Sırf bu yüzden oyun başı herkese mute atıyorum. Söylemekle uslanmaz bunlar.Riot' un bi çözüm bulması lazım. O da ceza sisteminden geçiyor.

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Normal oyunda daha çok angut geliyor bi de ben hero denemek için oynuyorum normal oyun hemen mute atıyorum oyun başı

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Abi riot türkiye o kadar rezil ki ceza sistemi diye bir şey yok para kazanma derdindeler bunları bide westte yapsnlar anında cezalandırıyorlar.

Levent Sönmezle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nick : Allianz

Oynadığım Koridor : Main sup (ağırlıklı mid-adc)

Kümem : Plat 1 (67 LP)

En çok oynadığım şampiyonlar : (sup) Thresh - Morgana (adc) Vayne - Jinx (mid) Azir - Ahri - Orianna

Ekleyen arkadaşlar oynayabiliriz :)

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Feed ve flame in önünü alamıyoruz. Bu server çürük halde. Feedlemekten ve trollemekten zevk alanlar çoğunlukta. İşler daha kötüye gidecek sağlam bir cezalandırma sistemi yok. Troller kendi arkadaşlarını oyuna dahil etmeye devam edecek. Oyun olmaktan çıktı, sinir stres similatörüne döndü.

SucsuzGenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Nickim: SucsuzGenc

Oynadığım Koridor: Jungler,support

En çok oynadığım karakterler: Sejuani, Tryndamere,Shyvana,Taric

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Riot'a mail atmistim 30 rp eksik kaliyor diye. Adam dedi ki bu mailden sonra 3 tane dereceli mac kazanmalisin. Ulan zaten tr serverindayim lag da var aylardir girmiyorum dereceli hayret bişey 30 rp icin sana mi cirpincam.
Bu arada arcadelerin paket olarak indirime girmesi can sıkıcı durum insan birer birer sokar indirime

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar dün attığımız troll maçın videosu :) izleyin yarılırsınız özellikle Bronz 5 DF Rexa :D Washington Kürdü benim arkadaşlar :) pentamda şekil :p

[video=youtube;kA7DWZHhw2Q]https://www.youtube.com/watch?v=kA7DWZHhw2Q&feature=share[/video]

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben öyle iyi oynayan biri olduğumu idda etmiyorum kendime yetecek kadar oynuyorum ezilmiyorum hiçbi zaman en azından daha yeni 30 oldum bi hesabımda normal oyunda bi kaç defa denk geldim

attılar biz kazanırken onu geçtim bi ara orta seviye botlara girdim neyse oynuyoruz benim 10 dk acil işim çıktı söyledim np dediler gittim hallettim geldim baktım yeniliyoz resmen ezilmişer botlara bi iki

dakka oynadım drop attı bizim takımdan biri yuh dedim artık ya oyun benim umurumda değil açıkçası boş zamanımda (yiğenlerim sağolsun ısrarla itelediler) yada kafa dağıtmak için oynuyorum ama

botlara drop atmak nedir yahu el insaf :D West de onuyorum.....

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ben öyle iyi oynayan biri olduğumu idda etmiyorum kendime yetecek kadar oynuyorum ezilmiyorum hiçbi zaman en azından daha yeni 30 oldum bi hesabımda normal oyunda bi kaç defa denk geldim

attılar biz kazanırken onu geçtim bi ara orta seviye botlara girdim neyse oynuyoruz benim 10 dk acil işim çıktı söyledim np dediler gittim hallettim geldim baktım yeniliyoz resmen ezilmişer botlara bi iki

dakka oynadım drop attı bizim takımdan biri yuh dedim artık ya oyun benim umurumda değil açıkçası boş zamanımda (yiğenlerim sağolsun ısrarla itelediler) yada kafa dağıtmak için oynuyorum ama

botlara drop atmak nedir yahu el insaf :D West de onuyorum.....

Daha dur bakalım yeni 30 olmuşsun önce bir rankedlara girmeye başla sonra ezilmeyi görüceksin :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Daha dur bakalım yeni 30 olmuşsun önce bir rankedlara girmeye başla sonra ezilmeyi görüceksin :)

yok usta elmaslarla da maç attım çoğu zaman altınlar geliyo gümüşlerden aşağı maç atmadım hatta biri yayıncımıydı neydi annie sup olmuştum mid ezildi 2-3 kil verdi ben geçimmi dedim geç dedi kule altı safe oynadım kestim ( buraya kadar ) gg bye yazdı oyundan çıktı çok yayın izledim nerde ne yapılması gerektiğini biliyorum saldım çayıra mevla kayıra mantığıyla oynamıyorum pratikte eksiğim sadece 2 sene sonra oyun kalırsa challengerım haha :D ama bi Vikings değilim tabi :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bu lol un androiddeki oyununu oynayan var mi? Benim g2 ile uyumsuz yazıyor
114f593a714922560fa122cdd7247da3.jpg

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ben bu cezayı almaktan bıktım. Normal oyunda bu ceza her zaman 2 dakika olmalı dereceli oyunda eski sistemle kalabilir ama normal oyunda bu ceza 2 dakika olmalı. Burası Türkiye serverı rapor sistemi ne kadar çalışıyor deseniz de çalışmıyor bunu siz kendiniz belli ettiniz. Yeni oyuncu reform sistemine göre raporladığın bir oyuncu ceza alırsa ekranında sana teşekkür eden bir bildirim geliyor. EUWda falan rastladığım bu bildirim TR serverında rapor ettiğim belki 100 insanda rastlamadım. Bu şampiyon seçimi terk cezaları normal oyunda düşürülmeli. İnternet sıkıntılarından dolayı şampiyon seçemiyorum bazen. Bazen trolleyen takımlar- teemo supportlar gibi bir çok nedenden dolayı vaktimizin boşa gitmemes için çıkmamız gerekebiliyor. 3 dakika olsa bunun cezası şampiyon seçimlerini trolleyen o kişiye sadece bir kere denke gelinir neden çünkü o kişiler hemen oyun buluyor biri şampiyon seçiminden çıktığında hemen bir kişi geliyor zaten. Bana copy paste cevap atmayın. Bıktım artık şu raporlarımızın çalışmamasından. Kanıtlayın bana rapor sistemi neden çalışıyor? Çalıştığını kanıtlayabilir misiniz? https://www.youtube.com/watch?v=Y-tJPTbsxKk bakın şu videoya sadece chate bakın. Takım sövüşüyor sadece sövüşüyor rapor ediyoruz da ne oluyor hiç bir şey bana açıkla bunu Riot açıkla neden çalışmıyor para mı veriyor size onlar para için mi bizim oyundan zevk almamızı engelliyorsunuz? Videonun 15. dakikasında onları raporlıyorum ve sonuç hiç bir şey hiç bir şey olmuyor. Bana copy paste cevap vermeyin ya bir rioter beni adam gibi eklesin oyundan anlatsın ya da burdan anlatın bana bunu ?
------------------------------------
böyle ticket attım kesin cevap copy paste olacaak ama işte

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bugün 8-10 Yaşları arasındaki çocukların LoL konuştuğunu gördüm eğer ki telefonum yanımda olsa ses kaydı alacaktım ama yoktu işte biri ben kata oldum deyip saçma sapan hareketler yapıyordu diğeri yasuoyum ben falan diyip saçma sapan hareketler yapıyordu iyice çocuk oyunu oldu artık LoL youtube reklamlarından sonra...

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
İşi bilen lolün gece oynanması gereken bir oyun olduğunu bilir :) gün içinde atacaksan normal atacaksın ama ona bile katlanamıyorum ben artık.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Gold' a çıktım. Bir nebze belki iyi oyuncular gelir diyorum ama yok. Hala saçma sapan oynayanlar, afk kalanlar, küfürler salvolar. Bıktırdı artık. 1 oyun alıyorsam 2. oyun kesin bozgun. Şu oyuna birşey olsada tüm databasesi sıfırlansa keşke. Hiç olmazsa kurtulurum.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bugun 2 kez drop yedik oyun sayilmadi bilee.... Bu lolun devri gececk oyun guzel ama su veletler ana baci sovenler, anlayip anlamadan konusanlar , 4 kisi feedleyen ve 1 kisi olani reportlayan preler... Ustune drop. Oyundan sogudum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Drop oyunun genel durumu vs yüzünden su siralar oynamıyorum. Birkaç güncellemeye düzelir diye ümit edip bekliyorum bakalım

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Gençler sizi Dota 2'ye davet ediyorum :D Ruslar bile az trollüyor. En azından Lol'deki gibi oynayamayıp suçu size atan hıyarlar çok çok az.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Gençler sizi Dota 2'ye davet ediyorum :D Ruslar bile az trollüyor. En azından Lol'deki gibi oynayamayıp suçu size atan hıyarlar çok çok az.

Seni EUW sunucusuna davet ediyorum adamlar özür diliyor Düşünebiliyor musun :D bir LoL oyuncusunun özür dileyip benim hatam demesini

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bugun 2 kez drop yedik oyun sayilmadi bilee.... Bu lolun devri gececk oyun guzel ama su veletler ana baci sovenler, anlayip anlamadan konusanlar , 4 kisi feedleyen ve 1 kisi olani reportlayan preler... Ustune drop. Oyundan sogudum.

Devri geçtiği zaman adam gibi oyun olacak deme öyle