Lazer renkli yazıcı tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Öncelikle iyi forumlar.Her ne kadar forumun yazıcı kısmında bir sürü konu açılmış olsada malesef işe yarar hiçbir yazı göremedim :unsure: 5 ay boyunca sözde BİTMEYEN KARTUŞ daniskası olan yazıcı ile boğuşmaktan gına geldi.Bitmeyen kartuş yerine bitmeyen dert ve sıkıntı deseler daha doğru olurmuş :sneaky2: Neyse sadede geleyim lazer renkli yazıcı arıyorum.Günlük olarak 10-15 sayfa çıkartıyorum fiyat olarak en fazla 500 tlye kadar sınırımız var.Yazdırma hızı fark etmez fakat toner yönünden sıkıntı çekmek istemiyorum. İstanbul Bilişim'den şu model bana güzel ve uygun gibi geldi sizce nasıl iyimi http://www.istanbulbilisim.com.tr/hp-laserjet-cp1025-renkli-lazer-yazici-cf346a-fiyati,28567.html Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Gayet uygun görünüyor. Çok çıktı almayacaksanız iş görür.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Gayet uygun görünüyor. Çok çıktı almayacaksanız iş görür.
Cevap için teşekkürler öncelikle [emoji4] Fakat Toner yönünden bir sıkıntı olurmu veya başka bir sıkıntısı var mı? Sizin tavsiye edeceğiniz veya kullandığınız yazıcı varmı? Biraz kafa ağrıttım fakat önceki yazıcıyı sormadan üstün körü aldık ve başımıza gelmeyen kalmadı bunda da aynı şey olsun istemiyorum.

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Verdiğin linkde yazıcının tanıtıldığı sayfanın altında muadil tonerler 30 TL gibi bir fiyata satılıyor. Bende samsung ve Lexmark Lazer yazıcılar var. Genelde Lexmarkı kullanıyorum ve muadil toner kullanıyorum en az 4 toner değiştirdim şimdiye kadar sıkıntı çıkmadı.
Ama söylediğiniz yazıcı için en iyi bilgiyi kullananlar verebilir.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Verdiğin linkde yazıcının tanıtıldığı sayfanın altında muadil tonerler 30 TL gibi bir fiyata satılıyor. Bende samsung ve Lexmark Lazer yazıcılar var. Genelde Lexmarkı kullanıyorum ve muadil toner kullanıyorum en az 4 toner değiştirdim şimdiye kadar sıkıntı çıkmadı.
Ama söylediğiniz yazıcı için en iyi bilgiyi kullananlar verebilir.
Lexmark à bir bakayım [emoji106]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Konu günceldir.Tavsiyelerinizi eksik etmeyin lütfen.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bitmeyen kartuş. Çin işi olan sistemi kullanmışsınız heralde Epsonun kendi yaptıgı cihaz var mürekkebide ucuz kendin dolduruyorsun herhangi bir sıkıntısıda yok tonerden daha masarfsız bir yıl kullanırsınız sanırım

İllaki renkşi laser alayım uğraşmayayım dersen. http://www.netsiparis.com/oki-c301dn-renkli-lazer-yazici?gclid=CMqdm6enzsICFeLItAodHSAAcg

Şu cihaza bir bak
Öncelikle cevap için teşekkürler.Doğrudur sistem çin işi idi.Lakin Canon'dan öncede Epson marka mürekkep yazıcı kullandık(Bitmeyen kartuş sistemi olmadan).Fakat o yazıcıdan da malesef verim alamadık.Bundan dolayı mürekkep yazıcılarda artık umudum kalmadı:unsure:Ayrıca linkini verdiğiniz yazıcı markasını ne yalan söyleyeyim ilk defa duydum.Güvenilirlik vede kalite yönünden nasıldır sizce ?

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Konu günceldir.Yazıcı kullanan hiç kimse yokmu [emoji21]

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Oki yılların firmasıdır. Araştırın

starlightt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum marka tavsiyemi istersen ben lexmark ya da oki derim

Reaksiyon puanı
16,118
Öncelikle cevap için teşekkürler.Doğrudur sistem çin işi idi.Lakin Canon'dan öncede Epson marka mürekkep yazıcı kullandık(Bitmeyen kartuş sistemi olmadan).Fakat o yazıcıdan da malesef verim alamadık.Bundan dolayı mürekkep yazıcılarda artık umudum kalmadı:unsure:Ayrıca linkini verdiğiniz yazıcı markasını ne yalan söyleyeyim ilk defa duydum.Güvenilirlik vede kalite yönünden nasıldır sizce ?
oki lexmark'tan daha iyi profesyonel kullanıcılar oki japon markası.
OKI
Şirket
Hisse senedi fiyatı: 6703 (TYO) ¥240 +3,00 (+%1,27)
20 Oca 15:00 GMT+9 - Sorumluluk reddi beyanı
Genel merkez: Minato, TKY, Japonya
Kurucu: Oki Kibatarō
Kuruluş: Ocak 1881
CEO: Hideichi Kawasaki
http://www.oki.com.tr/

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Cevap verenlere teşekkürler fakat hem renkli hemde tarayıcı özelliği olan lazer yazıcılar tonerleri ile hesap edilince bayağı pahalı.Tavsiye ettiğiniz markaları arkadaşlarım bilmediklerinden zaten pek benimseyemediler.Artık idarelik HP inkjet yazıcı aldık 2 haftadan beridir kullanıyoruz. Orjinal tonerleri nı hepsiburada.com da ucuz bir şekilde buldum.Toplam masrafı 200 TL tuttu bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.Ama şunu söylemem gerekir ki yazıcı almak bayağı bir dert [emoji17]

starlightt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum çalıştığım yerde 100 kadar yazıcımız var, yoğun döküm alınıyor, haliyle bireysel kullanım için değil daha büyük yazıcılar kulanıyoruz, kullandığımız markalar epson, lexmark, oki (oki ler yeni hatta), canon hatta bir miktar da hp var onlar biraz daha bireysel kullanılıyor.benim gözlemlediğim lexmarklar taş gibi, yaklaşık 7 yıldır kullanılıyor burda t640 t642 ve t644 modelleri, üstelik muadil tonerlerle kullanılmış ama canavar gibiler, oki ler geleli 1 sene bile olmadı fuser ünitelerinde aşınmalar olmaya başladı, ben pek ısınamadım ama oki de yazıcıda iyi bir markadır..sen bireysel kullanım için sormuşsun, ben sadece tecrübelerimden yola çıkarak marka tavsiyesi yapmak istedim, ama ben olsam hp falan dönüp bakmam yani

csso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Konu hala güncel mi bilmiyorum ancak Kyocera ürünlere göz atmanızı tavsiye ederim.

http://www.bilgitas.com.tr/Urun

G

gonulllll45

SDN Okuru
Merhabalar. Bir yıl dolmak üzere sanırım satın aldığınız üründen memnunsanız model yazabilir misiniz?