Lazar Angelov'un Dönüşüm Hikayesi ve Çalışma Programı

Bu konuyu okuyanlar

brkalagz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
la-thumb.jpg

Dönüşüm Hikayesi
Ben kucukken basketbolcuydum.Bir gunde iki basketbol idmani arasinda birde agirlik antrenmanim oluyordu.O gunlerde nasil beslenmem gerektigini tam anlamiyla bilmedigim icin iyi beslenemedim.Hatta birkac defa idmanlari gecistirdim.Cunku vucudum kendini toparliyamiyordu.Ectomorph vucut tipine sahip oldugum icin oldum olasi yagsiz bir vucudum vardi.Aerobik antrenmanlar yaptigim icinde fazla kas kutlesine sahip degildim.Profesyonel basketbolu biraktiktan sonra bir yilimi orduda gecirdim.Vucuduma biraz sekil vermistim.Hayatimda hangi yone gitmek istefigimi gercekten bilmiyordum.Fitness daima benim ikinci tercihim olmustu.Basketbolu biraktiktan sonrada butun gucumle fitness uzerinde yogunlastim ve o gun benim donum noktam oldu.
Vücut Ölçüleri
Yas: 28
Boy: 5’11” – 180 cm
Kilo: 198lbs. – 90kg
Lazar Angelov'un Çalışma Programı
Birinci Gun: Gogus/Karin

Ikinci Gun: Sirt/Trapez

Ucuncu Gun: Deltoid/On kol/Karin

Dorduncu Gun: Triceps/Biceps

Besinci Gun: Bacak/Karin

**failure yazan hereketlerde yapabildiginiz kadari anlamina geliyor.

Kaynak: http://www.fitnessdestek.net/2014/08/lazar-angelovun-donusum-hikayesi-calsma.html

Bu kadar link vermek istemezdim ama sadece programi yazip birakmakta istemedim.Programdaki bircok hareketi bilmeyen arkadaslariomiz var.Onlarin hareketlerin rresimlerini bulmalarini kolaylastirdim.Umarim problem olmaz.

Zindex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayatının pek bir önemi yok artık aslında streoid manyağı oldu.

brkalagz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece steroid deyip bitiremeyiz.Steroid kllanan cok fazla insan var ama dunyada kac kisi lazar gibi.Genetik ve calisma disiplinini goz onunde bulundurmaliyiz.