Lavinya'nın Günlüğünden

Bu konuyu okuyanlar

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Ciddi bir toplantının ortasında yokluğunu hissedip ve gözler üzerimde iken sana bir mesaj atıp bunu ifade edecek kadar delin mi oldum senin? :) Allah bu güzel günün hürmetine gönüllere huzur versin, sevdiğimizi hayırlı ve nasip etsin.

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Bir tutam huzurlu uyku ve bir tutam rüya eksik büyülü gecemden… Bana getir onu gecem. Getir ki çözülsün yüreğimin bağı.
Odamın karanlığında kendimle başbaşa kalmanın keyfini yaşıyorum. Nicedir kalabalıktı ruhum, yüreğim, sağım, solum… Birde üzerine seninle doluydum.
Özlüyorum bir hecenin kenarına asılıp kalmayı. O heceye seninle tutunup cümleler kurmayı… Özlüyorum şımarık ruhumun yanında can bulmasını. Ve korkuyorum çünkü sana alışmaktan öteye gidiyorum bu kez. Geceleri ve uykuları bana sevdiren sensin . Rüyamın dizinde uyumak güzeldi ,huzuru objektifine yansıtmak güzeldi… Seninle bakış kaçırmaca oynamak ayrı güzeldi. :) İçin gitse de uzanamamak ayrı güzeldi. Konuşmaya başladığında başka bir cümle ile seni bölmek ve korkmak anlamsızdı sadece.
Sen güzellik dolu , gece gözlü aşık hadi gel , kapat ışıkları ve göğsümdeki yerinde uyu…

[video=youtube;xioFXBy31LA]http://www.youtube.com/watch?v=xioFXBy31LA[/video]

kuntakinte

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hepsi birbirinden güzel yazdıklarının helal olsun :) yanlız nie diğer bir kişi gibi bahsediosun lavinya yazıyor bunları fln .. dikkatimi çektide.. yani ben yazıyorum demek yerine :) olurda bir gün toparlarsan yazdıklarını yada asılırsan kaleme iyice kitap haline geitirilirse zevkle alıp okumak isterim..burdan duyurursan sevinirim :)
kalemine kuvvet arkadaşım

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
kalemi alınca yazmayı bırakamıyon galiba biraz daha ugrassan roman olucak :)
şiirlerin güzel beyendim

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
hepsi birbirinden güzel yazdıklarının helal olsun :) yanlız nie diğer bir kişi gibi bahsediosun lavinya yazıyor bunları fln .. dikkatimi çektide.. yani ben yazıyorum demek yerine :) olurda bir gün toparlarsan yazdıklarını yada asılırsan kaleme iyice kitap haline geitirilirse zevkle alıp okumak isterim..burdan duyurursan sevinirim :)
kalemine kuvvet arkadaşım

Neden sanırım ben de bilmiyorum :) ben yazıyorum aklıma estikçe.

Kitap oluşturmak bir hayal benim için ama istiyorum :) yazdıklarım için hiç uğraşmadım. beğenmedim şu cümle olmamış,burada hata var demedim çünkü aklıma geldiği an olduğu gibi yazıyorum. Bir yığın günlük var. Çalışmak gerekiyor sanırım.
kalemi alınca yazmayı bırakamıyon galiba biraz daha ugrassan roman olucak :)
şiirlerin güzel beyendim

Teşekkür ederim.

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Hayat ne garip diyorum yine :) Gün olur tıpkı bugün gibi , beklentilerin gelir diz çöker önünde ve sen gülümseyebililip,arkanı dönüp gidebilecek kadar önemsiz hissedersin o beklentileri. Bundan ötürü beklenmeyen mutluluğum. :)

umitzhr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayat ne garip diyorum yine :) Gün olur tıpkı bugün gibi , beklentilerin gelir diz çöker önünde ve sen gülümseyebililip,arkanı dönüp gidebilecek kadar önemsiz hissedersin o beklentileri. Bundan ötürü beklenmeyen mutluluğum. :)

insanlar karşısında olduğu kadar, kader karşısında da mütevazi olursanız kazanırsınız. mutluluktan çok huzur bekleyen bir insana benziyorsunuz. operadaki blogunuzu okudum. sanırım buradaki günlük ile aynı. yazılarınızı bir daha elden geçirip toplayıp bir yayın evine gönderin bence. kalem gücü olarak bileğinizi bükemeyecek nice insanın kitabını yayınlıyorlar. sizin yazılarınızı eminim değerlendirirler.

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
insanlar karşısında olduğu kadar, kader karşısında da mütevazi olursanız kazanırsınız. mutluluktan çok huzur bekleyen bir insana benziyorsunuz. operadaki blogunuzu okudum. sanırım buradaki günlük ile aynı. yazılarınızı bir daha elden geçirip toplayıp bir yayın evine gönderin bence. kalem gücü olarak bileğinizi bükemeyecek nice insanın kitabını yayınlıyorlar. sizin yazılarınızı eminim değerlendirirler.

Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bunları birçok kişiden duyuyor olmak bei ayrıca mutlu ediyor. Söylediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum. En yakın zamanda bir yayın evi ile görüşeceğim.

Söz verdiklerim içinse ben kitap haline getirip göndereceğim. :) Geride saklı bir arşiv var.

umitzhr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bunları birçok kişiden duyuyor olmak bei ayrıca mutlu ediyor. Söylediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum. En yakın zamanda bir yayın evi ile görüşeceğim.

Söz verdiklerim içinse ben kitap haline getirip göndereceğim. :) Geride saklı bir arşiv var.

evet yazılarınız güzel. kaleminizin beslendiği derin bir yürek var. belli ediyor kendini. zaten öyle eline her kalem alan kelimeleri bu kadar güzel terbiye edip sıraya sokamaz.

bilmiyorum eleştiri kaldırabilen birisi misiniz? yazılarınızda elden geçmesi gereken yerler var. anlam düşüklükleri anlatım bozuklukları... onları da ihmal etmeyip düzeltirseniz. çünkü yayınevlerinin gözüne batan şeylerdir bunlar.

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
evet yazılarınız güzel. kaleminizin beslendiği derin bir yürek var. belli ediyor kendini. zaten öyle eline her kalem alan kelimeleri bu kadar güzel terbiye edip sıraya sokamaz.

bilmiyorum eleştiri kaldırabilen birisi misiniz? yazılarınızda elden geçmesi gereken yerler var. anlam düşüklükleri anlatım bozuklukları... onları da ihmal etmeyip düzeltirseniz. çünkü yayınevlerinin gözüne batan şeylerdir bunlar.

Elbette, eleştiri olması benim için bir güzellik. Çünkü buraya yazdığım yazıların çoğu benim defterimde bile yazmıyordu. Arada foruma gelip alıyorum kendi yazılarımı. Aklımdan geçtiği an,ölçüp biçmeden yazdıklarım olduğu için hiç dikkat etmedim. Öyle bir durumda mutlaka düzenlenecektir. Teşekkürler.

kuntakinte

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bende yeni yazı ekledin hevesiyle girmiştim, hayallerim yıkıldı =)