Laptopvumda ekran kartını devre dışı bırakamıyorum

PİXEL BEY

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Elimde Monster marka bir notbook var içinde 2 tane ekran kartı var 1650 ve intel hd graphics bunlardan intel hd graphics i devre dışı bırakırsam nvidia 1650yi görmüyor ve 1650 olmasına rağmen oyunlarda kasıyor forza 4 de çok fps drop yiyorum

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Nvidia denetim masası penceresini açın. Sonra 3D ayarlarının yönetilmesi sekmesini açın. Sonra genel kullanımda Nvidia ekran kartının kullanılmasını istiyorsanız eğer genel ayar bölümünde bulunan tercih edilen grafik işlemciyi yüksek performanslı Nvidia işlemcisi olanı seçin ve uygula diyerek kaydet.
Oyunlar için genel ayarlar sekmesinin yanında bulunan program ayarları sekmesine gel. Sonra oynadığın oyunları ekle veya tanımlı olanların üzerine tıklayarak yüksek performanslı Nvidia işlemcisini seçin her oyun için.
Kullandığınız programlar üzerinde aynı işlemi yapabilirsiniz.

PİXEL BEY

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Nvidia denetim masası penceresini açın. Sonra 3D ayarlarının yönetilmesi sekmesini açın. Sonra genel kullanımda Nvidia ekran kartının kullanılmasını istiyorsanız eğer genel ayar bölümünde bulunan tercih edilen grafik işlemciyi yüksek performanslı Nvidia işlemcisi olanı seçin ve uygula diyerek kaydet.
Oyunlar için genel ayarlar sekmesinin yanında bulunan program ayarları sekmesine gel. Sonra oynadığın oyunları ekle veya tanımlı olanların üzerine tıklayarak yüksek performanslı Nvidia işlemcisini seçin her oyun için.
Kullandığınız programlar üzerinde aynı işlemi yapabilirsiniz.
Çok sağol dostum