Öneri Laptopumda Hangi Oyunları Oynayabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Tunar Ismailof

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Abi Youtube zaten bununlada izlenir ama oyuna girmek isterse oyundan atar. Ayağını yorgana göre uzatmalı.
The Saboteur oyununa baxa bilersen? Pandemic studiosun 2009-da duzeltdiyi oyunu deyirem. Gta oxsari bir oyun onu qaldirirmi menim laptop?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukle yoxla olabilsin oynayasan köhnə oyundu.
Komeyin ucun sagol

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
The Saboteur oyununa baxa bilersen? Pandemic studiosun 2009-da duzeltdiyi oyunu deyirem. Gta oxsari bir oyun onu qaldirirmi menim laptop?
Hə baxdım. 256 mb Köhnə onboard videokart istəyən oyundu. Türkün məsəli qaldırmalıdı həri
Half Life oyna
Point Blank oyna
Need For Speed Underground 2 Oyna
Starcraft oyna

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90
Donanım yükseltmeye kapalı bir sistem laptop. 128 GB Ram taksan bile Oyun performansını artıramazsın.
Şu yanılgıyı bırakabilir miyiz? Ram'i yükselince makina harika oluyor sanıyorsunuz. Tamam 4 GB ramin vardır windows 10 kullanırsın yetmez 8'e 16'ya yükseltirsin, tabii işlemcin 5.nesil veya üstü falansa. Ama gidipte milattan kalma işlemcili makinalara windows 7 kurulu makinalara 4 GB hadi 6 GB ramden fazlası bir işe yaramaz. Şu yanılıgıyı bırakın artık.

Tunar Ismailof

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
Şu yanılgıyı bırakabilir miyiz? Ram'i yükselince makina harika oluyor sanıyorsunuz. Tamam 4 GB ramin vardır windows 10 kullanırsın yetmez 8'e 16'ya yükseltirsin, tabii işlemcin 5.nesil veya üstü falansa. Ama gidipte milattan kalma işlemcili makinalara windows 7 kurulu makinalara 4 GB hadi 6 GB ramden fazlası bir işe yaramaz. Şu yanılıgıyı bırakın artık.
Listemdeki oyunlari oynaya bilirmiyim peki?

Tunar Ismailof

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
işlemci ekran kartını ve ramini youtube yaz gaming test yaz çıkan sonuçlarda ki oyunlara bak. Tek tek 50 tane oyuna şunu açar bunu açmaz diyemem.
Spider-man shattered dimensions oynaya bilirmiyim? Cevap verirsen sevinirim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Öyle yazmışsın ki, sanki ben ram takmasını öneriyorum. Arkadaşa Ram'ın yararı olmayacak diyorum git istersen 128gb tak demişim zaten.

Hiç olmazsa mesajı okuyun be abi.

Spider-man shattered dimensions oynaya bilirmiyim? Cevap verirsen sevinirim.
Yükle oyna artık şu oyunu. Neden millete aynı soruları verip duruyorsun?

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90
Öyle yazmışsın ki, sanki ben ram takmasını öneriyorum. Arkadaşa Ram'ın yararı olmayacak diyorum git istersen 128gb tak demişim zaten.

Yok üstüne alınma, hep görüyorum ram takınca pc uçar mı gibi bu konuyu açanda demiş. Senlik problem yok :D

Tunar Ismailof

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39

Qaqash men hemin vaxti ikinizede yazmisam internet zeifdi deye gec gedib. Birde Yahya7760 yazanda senin commentin gelmemisdi.