Donanım Laptopuma uçan tekme attım.Bozuldu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Marco Diaz

Asistan
Yasaklı
Arkadaşlar laptopumla roblox oynuyordum birden 15 fps e düştü oyun.Çok sinirlendim koridora gidip koridordan odadaki laptopa doğru koşup sertçe bir tekme attım.Sonra laptop çok yavaşladı.Büyük ihtimal hdd yi geberttim.Dosyaları kurtarabilme şansım varmı?

LX_

Profesör
Yasaklı
Başka Bilgisayardan Rat Hazırla Kendi Pcne Rat At Ordan Dosyaları Diğer Bilgisayara Çekersin.

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
MegaSync yazılımını indirip dosyalarını upload et ayrıca sistem çalışırken sarsılmalarda en büyük hasarı önce HDD alır sonra RAM slotu alır, RAM slotundan yırtmışsın. Verileri yedekle chkdsk yap disk birleştirme yap düzelmezse camdan aşağı at.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka Bilgisayardan Rat Hazırla Kendi Pcne Rat At Ordan Dosyaları Diğer Bilgisayara Çekersin.
Rat yerine MegaSync daha güvenilir, aynı mantık.

LX_

Profesör
Yasaklı
MegaSync yazılımını indirip dosyalarını upload et ayrıca sistem çalışırken sarsılmalarda en büyük hasarı önce HDD alır sonra RAM slotu alır, RAM slotundan yırtmışsın. Verileri yedekle chkdsk yap disk birleştirme yap düzelmezse camdan aşağı at.

Bide Şey Vardı, ProRat Mıydı Neydi Ebeveyn Kontrolü İçin.

BordoKing

Asistan
Arkadaşlar laptopumla roblox oynuyordum birden 15 fps e düştü oyun.Çok sinirlendim koridora gidip koridordan odadaki laptopa doğru koşup sertçe bir tekme attım.Sonra laptop çok yavaşladı.Büyük ihtimal hdd yi geberttim.Dosyaları kurtarabilme şansım varmı?
Oyunlarda sinirlenip ne diye pc ve ekipmanlarına zarar veririler anlamıyorum kurtarma konusuna gelince arkadaşlar zaten anlatmış onları yapabilirsin

_X_

Profesör
Çok İyi Olmuş.
Laptop Çok Fena Küsmüş ve Bence Barışacağı Yok.
Umarımda Barışmaz ve Paylaştığın Sırrını (Verilerini) Sana Geri Vermez ;)
İyi Bir Ders Çıkarırsan/Çıkardıysan Umarım Verilerini Kurtarırsın.

Marco Diaz

Asistan
Yasaklı
O değilde ben buna neden bu kadar güldüm? :D
İnan kendima acıyorum şuan :D

Artık açılmıyor laptop :/

Ama sıkıntı uçan tekme attığım için artık açılmıyor pc :/ :D

Hepimizin yapamadığını sen yaptın.Helal sana kardeşim.
He valla ya

oha pc neydi acaba
Acer aspire :/

Marco Diaz

Asistan
Yasaklı
Oyunlarda sinirlenip ne diye pc ve ekipmanlarına zarar veririler anlamıyorum kurtarma konusuna gelince arkadaşlar zaten anlatmış onları yapabilirsin
Ama derece almama çok az kalmıştı ve takımım ölmüştü tek ben vardım 4 v 1 atıyordum.O yüzden sinirlendim.

Çok İyi Olmuş.
Laptop Çok Fena Küsmüş ve Bence Barışacağı Yok.
Umarımda Barışmaz ve Paylaştığın Sırrını (Verilerini) Sana Geri Vermez ;)
İyi Bir Ders Çıkarırsan/Çıkardıysan Umarım Verilerini Kurtarırsın.
Benim için çok iyi bir ders oldu.

açılmıyosa al tornavidayı giriş.
Evet hddyi söktüm.Yeni hdd alıcam
:/

LX_

Profesör
Yasaklı
Ama derece almama çok az kalmıştı ve takımım ölmüştü tek ben vardım 4 v 1 atıyordum.O yüzden sinirlendim.

Benim için çok iyi bir ders oldu.

Evet hddyi söktüm.Yeni hdd alıcam
:/
g.o

Son mesajlar