Öneri Laptopum kaç para eder

Bu konuyu okuyanlar

Berkaymlkc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monster Notebook'um var satmak istiyorum.Gtx 1650 gddr6 4gb -intel i5 10300h -16gb ram -240m2 ssd -1 tb hdd-rampage smx r70 blaze mouse-gamepower warlock compact kırmızı switch keyboard-james donkey 712 kulaklık-gta 5,cs go keleş 1 rank,rust,gta 4 witcher, forza horizon 4,black desert online 56-55-50 lvl başka bir sürü oyun steam hesabım ubisoft tom clancy rainbow six, division 2 watxh dogs 2 vs epic hesabım gta 5 watch dogs 2 nba 22 vs
10500istiyorum ama sizce ne kadar eder.şimdiden teşekkür ederim

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Sorun şu ki sattığın her şeyi almak isteyen olur mu? Belki sadece pc alacak. Neden diğerlerini almak zorunda kalsın ki?

Sadece pc için konuşursak 4-6K aralığında gider. Ama diğerleriyle beraber satman biraz zor.

Berkaymlkc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hazır kurulu sistem adı altında satmayı düşünüyordum.Alan olursa klavyesi mouse ve kulaklığı için Windowsu ve oyun hesapları için uğraşmasın ben de elimden çıkarırım diye düşündüm.Yorum için çok teşekkür ederim.

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Gamerlar her gün çoğalıyor genç nesil sürekli oyun sistemi toplamay ı düşündüğü için iyi pazarlamayı becerirsen ve alıcılarla denk gelirsen satabilirsin. Fiyatı yaklaşık olarak ederinde gibi senin belirlediğin fiyata göre ama küçük bir indirim yapılabilir.

Ayrı ayrı satarsan muhtemelen o kadar para etmeyecektir komple alacak birini bulabilmek zor ama bence toplu sat

Berkaymlkc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamerlar her gün çoğalıyor genç nesil sürekli oyun sistemi toplamay ı düşündüğü için iyi pazarlamayı becerirsen ve alıcılarla denk gelirsen satabilirsin. Fiyatı yaklaşık olarak ederinde gibi senin belirlediğin fiyata göre ama küçük bir indirim yapılabilir.

Ayrı ayrı satarsan muhtemelen o kadar para etmeyecektir komple alacak birini bulabilmek zor ama bence toplu sat
Çok teşekkür ederim tavsiye için söylediğiniz gibi satmayı deneyeceğim.Alıcı olursa eyvallah olmazsa da laptop duruyor :D

Reaksiyon puanı
268
ne zaman aldığına bağlı muhtemelen yenidir. Şu anki piyasa gözünden 7 k eder. (bence)

Son mesajlar