Laptopu Şarjda Kullanmak Zararlı mı ?

Szayel

Profesör
Bu forumu aldıktan sonra değil almadan önce kullan mesela :) UHD grafik kartı tüm gün oyun oynaman için bence cırt. Ki ben unity kullanarak 1080ti'li msi titan serisi laptop yakmış adamım.

CS zula belkide o kadar yüklenmez. Ama yerinde olsam en azından makine çok ısınınca kapatır bir soluk aldırırım :))

Biz o kasaları 1 see öncesine kadar 500tlden kasa olarak veriyorduk. Kafecilerin siteleri var bu şekilde forum. Gir ordan bak daha uyguna bulursun. Yani arkadaşın için söylüyorum.

Bu forumu aldıktan sonra değil almadan önce kullan mesela :) UHD grafik kartı tüm gün oyun oynaman için bence cırt. Ki ben unity kullanarak 1080ti'li msi titan serisi laptop yakmış adamım.

CS zula belkide o kadar yüklenmez. Ama yerinde olsam en azından makine çok ısınınca kapatır bir soluk aldırırım :))

Biz o kasaları 1 see öncesine kadar 500tlden kasa olarak veriyorduk. Kafecilerin siteleri var bu şekilde forum. Gir ordan bak daha uyguna bulursun. Yani arkadaşın için söylüyorum.
Valla 5k ya aldım. İsterse patlasın. Bi zula oynamak için 10k vermem.
Doğarken ağzımda gümüş kaşık yoktu.

Szayel

Profesör
Benimde kıçımda altın kaplı bez yoktu ama okudum, araştırdım ve öğrendim.
Arabalar üretilir kullanılmak için. Ferrari; hız, imaj, şov vb nedenlerle üretilir ve alınır. Süt arabası ise süt dağıtmak için. Süt dağıtacaksak süt kamyonu alacağız, şov yapacaksak elimizin el verdiğini.

Ben sana 20bin liralık cihaz al demedim. Zula için çöp pc yeter de demedim. Ben sana dedim ki aldığın işlemci U model. U modeller oyun için değildir! HQ, MQ dersin tamam, K dersin H dersin tamam ama U kesinlikle değil. Kaçıncıya yazıyorum sana anlatamıyorum ama bir başkası anlar umarım. Oyun oynayacaksanız harici ekran kartı olmayan cihazı da almamaya çalışın, U gibi. Minnacık bir bakır minnacık bir fan aracılığıyla u modelli bir işlemcin ve uhd grafik kartın bir süre sonra chipset arızası vermemesi için makineyi çok yormayın alırsanız, ısıtmayın, yazık etmeyin.

Daha da yazmayacağım. Konu kabak tadı verdi artık.

Benimde kıçımda altın kaplı bez yoktu ama okudum, araştırdım ve öğrendim.
Arabalar üretilir kullanılmak için. Ferrari; hız, imaj, şov vb nedenlerle üretilir ve alınır. Süt arabası ise süt dağıtmak için. Süt dağıtacaksak süt kamyonu alacağız, şov yapacaksak elimizin el verdiğini.

Ben sana 20bin liralık cihaz al demedim. Zula için çöp pc yeter de demedim. Ben sana dedim ki aldığın işlemci U model. U modeller oyun için değildir! HQ, MQ dersin tamam, K dersin H dersin tamam ama U kesinlikle değil. Kaçıncıya yazıyorum sana anlatamıyorum ama bir başkası anlar umarım. Oyun oynayacaksanız harici ekran kartı olmayan cihazı da almamaya çalışın, U gibi. Minnacık bir bakır minnacık bir fan aracılığıyla u modelli bir işlemcin ve uhd grafik kartın bir süre sonra chipset arızası vermemesi için makineyi çok yormayın alırsanız, ısıtmayın, yazık etmeyin.

Daha da yazmayacağım. Konu kabak tadı verdi artık.
Tamamda bende sana birşey demek istiyorum:
32 bit olan laptoplar bile zula oynatıyor.
İntel celeron n4020 zula oynatıyor.
pentıum b950 zula oynatıyor ve cs go oynatıyor kasmadan ekran kartı hd grahpıc 3000
O zaman ben intel celeron N4020'li yada N5000 alsaydım. Dediklerin doğru olurdu.
Ama ben kalkıp çok yüksek oyunlar oynamayacağım.

NOT: Oynayacağım oyunlar CS-Zula-Sabotaj. Benim beklentim 150 Fps değil.

menteşeleri kırık fanı soğutamaz halde kapalı kullandığı yerde yatıyor grundig gnb 1562 a1i3'e çöktü...
WhatsApp Image 2020-03-27 at 19.15.50.jpeg

şarjda kullanmak zarar vermez dolunca acden çalışıyor batarya depoda dursa bile ölüyor sökmeyin anakart bataryadan değerli.
Anakarta zarar gelmesin. Ne yapmalıyım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya sana Laptop özelliklerini ve ayrıntılarını atayım.
Buraya bak burada yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya ben bu Laptopu 5K ya aldım sence bu fiyata iyimi ?
Laptop olarak