Laptop yere düştü bir şey olurumu ?

Bu konuyu okuyanlar

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum 2 veya 2 buçuk hafta önce
Şarj kablosunu ayağımın takılması sonucu 1metre gibi bir yükseklikten laptop yere düştü daha 2 aylık olduğu için Bayaa bi üzüldüm kapalıydı yere düştüğünde açtım her zamanki gibi hızlı açıldı hiç bir sorun göremedim fps düşüşü yoktu ama TouchPad in sağ altına basmadan dokunduğumda çıt diye ses geliyordu ses gelmemesi gerekirken bana önemli bir şey gibi gelmedi cevaplarsanız sevinirim.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yerinden çıkmıştır. Bir şey olmaz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Arkadaşlar merhaba konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum 2 veya 2 buçuk hafta önce
Şarj kablosunu ayağımın takılması sonucu 1metre gibi bir yükseklikten laptop yere düştü daha 2 aylık olduğu için Bayaa bi üzüldüm.
Aynı acıyı bende yaşamıştım. Şarj kablosu takılması sonucu yere düşüp ufak sıyrıklarla kurtuldu. Bir adet çentiği kırıldı:( Tam köşesinde

AllahDiyenMaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bende dün gece yaşadım. Anime izlerken uyuyakalacağımı düşünmüştüm ve laptopumun ekranını kapatarak uykuya almıştım. Yanımdaki laptop nasıl oldu nasıl düştü hiç anlamadım. Baktığım zaman dikey olarak düşmüş iyi ki. Allah hepimizi bu durumlardan saklasın, bir anda kısa süreliğine hayattan soğumuş gibi oluyorsun. O hissiyat çok kötü.