Laptop Touchpad(Dokunmatik Fare) Tıklama Sorunu !...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw benim touchpad'ın sağ tuşu çalışıyor sol tuşu seçme tıklama işlemi çalışmıyor. sol el ayarı yapdm tam tersi oldu ama yine sağ tuş çalştı sol tıklama tuşu çalşmıyor. dokunmatikle parmakla vur seçeneğinide açtım ama hala olmadı. ayarlardan da çözemedim. normal mous la çalışıyor normal lağtop mausunda problem yapıyor yardım ederseniz sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar benim sorunum dokunmatik fare 10 dk öncesine kadar çalışıyordu ne olduysa bir anda gitti şuanda hiç bir şekilde kullanamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mrb arkadaşlar ben pc ye smart yani akıllı tahta programı yükledim ve iztopunu dondurdu. Yani pc yi açıp şifeti girene kadar çalışıyor ama açıldıktan kısa bi süre sonra donuyor (3-5 saniye). denetim masasından ayarlarınaa baktım sorun yok. smart programı yüzünden donuyor. lütfen bana yardımcı olun. USB li fare kullanıyorum çok zor oluyor. ark. şimdiden teşekkür ederim.

Oruc

Asistan
Reaksiyon puanı
26
acer 5742g model laptobum var ilk aldığımda 2 parmağımı yukarı aşagı çekince normal farenin orta teker işini goruyordu şimdi olmuyor yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim
bendede oluyur yardim edin

Brsky35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar. Hp compac nx6110 model eski laptop un fare sabit kaldı hareket etmiyor fn + f tuşlarını denedim düzelmedi. Yenisi de serviste bu sorunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler.

eypyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar lütfen biri yrdımcı olsun sabah kızım laptopumun üstünde ayakalarını gezdirdi ve şuan laptopumun dokunmatik mausu çalışmıyor bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim