Laptop Soğutucu

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimcivci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba , iş ve okul için kullandıgım bir laptop 'um var aynı zamanda sadece1 adet oyun oynuyorum , bilgisayarım oyun açıkken ısınma yapıyor , ve gün içinde 5-6 saat veya daha fazla kullanmaktayım , aynı zamanda tasarım programlarıda kullanıyorum , sogutucu alma fikrim var aşşagıya bir adet sogutucu ve bilgisayarımın genel özelliklerinin yazdıgı bir link bırakıyorum .

Soğutucu sizce nasıl ?

Önerebileceginiz soğutucu var mı ?

Bilgisayarım : Lenovo E580 20KS006LTX Notebook

Soğutucu :

Teşekkür ediyorum .

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Burda önemli olan cihazın altında ızgara delikleri varsa fanın o kısma denk gelmesi gerekiyor aksi taktirde çok islevselliği olmuyor..

ibrahimcivci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burda önemli olan cihazın altında ızgara delikleri varsa fanın o kısma denk gelmesi gerekiyor aksi taktirde çok islevselliği olmuyor..
cihazın altında ızgara delikleri ve denk geliyor bir de siz inceleyin isterseniz , incelemeniz için link bıraktım , geri dönüşlere göre alıcam . Çok sağolun :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Alınabilir cihazın tek fanlı olduğunu düşünmüştüm diğer dört küçük fanı farketmedim trust iyi marka bende daha önce gxt 278 modelini kullanmıştım işimi görüyordu..

ibrahimcivci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alınabilir cihazın tek fanlı olduğunu düşünmüştüm diğer dört küçük fanı farketmedim trust iyi marka bende daha önce gxt 278 modelini kullanmıştım işimi görüyordu..
Teşekkür ediyorum : ) alıcam muhtemelen .

ReEmre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarın fanı ekranla gövdenin birleştiği kısımda soğutucu fanlarının laptop f anlarına denk gelmesi gerekir mi