Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

likeriver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum. Beni 5-6 yıl idare edecek bir laptopa ihtiyacım var. Bütcem 10bin lira.

Bunlar hakkındaki düşünceleriniz neler?
Başka bunu alabilirsin dediğiniz önerileri bekliyorum.

xbyemirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
likeriver bey isterseniz size en güzel parçaları topluyabiliriz laptop firmamızdan bizle iletişime gecmek istermisiniz

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Ben harita ve yazılım okudum ele çok güç gerektirecek bi uygulama kullanmadım benim laptop 3. Nesil i5 li ekrankartida 740m halada kullaniyorum ama hayatının son 11 senesini ünilerde geçirmiş biri olarak sana tavsiyem
1 mümkün olduğu kadar hafif bir pc bul (en önemli madde bu 4 sene hergun akşama kadar sırtında tasiyacaksin)
2 ekran kalitesi ne kadar iyi olursa okadar iyi
3 klavyesi mümkünse aydınlatmalı olsun gece yurtta falan kalıyor isen sana kolaylık saglar
4 oyun bağımlısı değilsen illa çok yüksek ekran kartı kapasitesi almana gerek yok ?
Bütçede tahmini bişi soylersen iyi olur
Onerdigim 2 PC de güzel ama bana göre ağırlar
Bu pcde gayet güzel

Son düzenleme:

likeriver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben harita ve yazılım okudum ele çok güç gerektirecek bi uygulama kullanmadım benim laptop 3. Nesil i5 li ekrankartida 740m halada kullaniyorum ama hayatının son 11 senesini ünilerde geçirmiş biri olarak sana tavsiyem
1 mümkün olduğu kadar hafif bir pc bul (en önemli madde bu 4 sene hergun akşama kadar sırtında tasiyacaksin)
2 ekran kalitesi ne kadar iyi olursa okadar iyi
3 klavyesi mümkünse aydınlatmalı olsun gece yurtta falan kalıyor isen sana kolaylık saglar
4 oyun bağımlısı değilsen illa çok yüksek ekran kartı kapasitesi almana gerek yok ?
Bütçede tahmini bişi soylersen iyi olur
Onerdigim 2 PC de güzel ama bana göre ağırlar
Bu pcde gayet güzel
Teşekkür ederim cevabınız için bütçemi yukarda belirtmiştim sanırım gözünüzden kaçmış. Bütçem 10bin lira fakat 12bin liraya kadar zorlayabilirim.

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Teşekkür ederim cevabınız için bütçemi yukarda belirtmiştim sanırım gözünüzden kaçmış. Bütçem 10bin lira fakat 12bin liraya kadar zorlayabilirim.
Bu bilgisayarın aynı özellikleri olan bir monster daha var oda 10200 civarı sadece ssd kapasitesi düşük

likeriver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu bilgisayarın aynı özellikleri olan bir monster daha var oda 10500 link bulursam atarım
büyük ihtimalle bundan bahsediyorsunuz tek farkları ağırlık o da 300 gram
300 gram için 500 lira daha fazla vermeye değer mi bilemedim