laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

DeNqTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir laptop tavsiyesi istiyorum sizden.Genel olarak internette dolaşıcam ama arada valorant gibi düşük sitem gereksinimli oyunları da oynarım.Liseye yatılı olarak gideceğim için çok büyük olmaması lazım.Bütçem 5000 civarı.Size göre hangi marka model alınır.Cevaplarsanız çok sevinirim.

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Merhaba kardeşim, 15.6" bir laptop ancak gayet hafif bir kasası var. Bizzat canlı olarak gördüğüm bir cihaz. O fiyata alabileceğin en uygun ideal cihazlardan biri.

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
önerin için çok saol ama bütçemi biraz arttırdım.acaba şu laptop hakkında bir bilginiz var mı?
Madem bu fiyatlara çıkıyorsun Asus'un Tuf serisi pek iyi olmayan bir seri. Onun yerine şu cihazı tercih etmen daha iyi olacaktır ki 9300H yerine 10300H işlemciye sahip olacaksın, güncellik ve performans açısından uzun yıllar seni götürecektir.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir laptop tavsiyesi istiyorum sizden.Genel olarak internette dolaşıcam ama arada valorant gibi düşük sitem gereksinimli oyunları da oynarım.Liseye yatılı olarak gideceğim için çok büyük olmaması lazım.Bütçem 5000 civarı.Size göre hangi marka model alınır.Cevaplarsanız çok sevinirim.
10 Yıl Boyunca Casper Nirvana Kullandım Tavsiye Ederim :)