Laptop Modeme Bağlanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Allieo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tabletim modeme bağlanıyor ama laptopum modemi görmesine rağmen bağlan dedikten sonra uzun sürüyor diyor ve bağlanamadı hatası veriyor.Aslında laptopda bağlanıyordu ama odaya girdiğimde kedinin klavyenin üstünde uyuduğunu gördüm :D sonra siteye girmeye çalıştığımda siteye bağlanmadı , bende modemden çıkıp tekrar giriyim dedim ama bağlanmadı :( Yardım ederseniz sevinirim :)

Allieo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar biraz araştırdım ve çözümü şuymuş "Başlat > Çalıştır > services.msc > Kablosuz sıfır yapılandırma > Başlangıç türü: Otomatik mi bak eper otomatik ise kurtarmaya gel Eylem yürütme seçeneklerini Hizmeti yeniden başlat'a getir ve 1 değerlerini 0 yap Tamam de yeniden başlat bilgisayarını." İşe yarıyor.

Ee4552

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar biraz araştırdım ve çözümü şuymuş "Başlat > Çalıştır > services.msc > Kablosuz sıfır yapılandırma > Başlangıç türü: Otomatik mi bak eper otomatik ise kurtarmaya gel Eylem yürütme seçeneklerini Hizmeti yeniden başlat'a getir ve 1 değerlerini 0 yap Tamam de yeniden başlat bilgisayarını." İşe yarıyor.
Eyvallah kral sayende pc den internete girebildik ama merak ettiğim bir şey var bu yöntemi nasıl buldun ?