Laptop işlemci yandı

Bu konuyu okuyanlar

davut0444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaklaşık 1yıl önce laptop işlemcim yandı anakarta entegre olduğu söylenerek tamirinin mümkün olmadığı söylendi aliexpresste aynı anakartın satışı var eğer anakart alırsam ve taktırırsam bu anakartı laptopu kurtarma şansım var mıdır?
Şuan çalışmayan laptopum piyasada 10k civarında anakart iste aliexpresste 1500tl civarı sizce kurulursa bu işlemi yaptırmak mantıklı mı

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Yaklaşık 1yıl önce laptop işlemcim yandı anakarta entegre olduğu söylenerek tamirinin mümkün olmadığı söylendi aliexpresste aynı anakartın satışı var eğer anakart alırsam ve taktırırsam bu anakartı laptopu kurtarma şansım var mıdır?
Şuan çalışmayan laptopum piyasada 10k civarında anakart iste aliexpresste 1500tl civarı sizce kurulursa bu işlemi yaptırmak mantıklı mı
Var.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,966
BGA soket CPU tamiri var. BGA makinesi ile yapılmakta.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,966
Teşekkür ederim cevabınız için önerebileceğiniz bir yer var mı bu işlemi yapabilen İstanbulda
Ben Istanbul'da yaşamıyorum Ankara'da yaşıyorum. Hiç böyle bir duruma düşmediğimden de hangi bilgisayarcı yapar bilmiyorum. :(