Laptop Hiçbir Şekilde Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Berke1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar laptopum hiçbieşekilde açılmıyor başka adaptör denedim olmuyor başka bataryada denedim gene olmadı şarj takıyorum şarj ışığı yanıyor ama kabloya falan değdimi şarj ışıgı kapanıyor bu sorunun bi adını koyabilirmiyiz?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hiç batarya takmadan adaptör ile açmayı denedin mi?
Şarj giriş soketinde sorun olabilir.

Berke1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onu denedim şarj ışığı hiç yanmıyor o zaman

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Şarj giriş soketinde oynama olup olmadığını kontrol ediniz.

Berke1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kontrol ettim oynama yok kasada bi sotun var galiba ama ne

kontrol ettim oynama yok kasada bi sotun var galiba ama ne

paduwan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Laptopa sarj aletini taktigin yerde 2 tane uc olucak bunlari cimbiz ile birbirine yakinlastir. Kontrol ettim demissin ama birde bu sekilde dene.

thebest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LCD ekrana karanlık bir ortamda göz atmayı deneyin bence. Az biraz bir şeyler görebiliyor musunuz? Şayet görebiliyorsanız LCD de probşem var ve ekranı aydınlatamıyor demektir. Bunun dışında sistem açılmıyorsa ama fan dönüyorsa anakartta problem olabilir.

Berke1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garantiye yollladım gitti şarj ışığı arada bir yanıyordu taktığımda takmadığımda ise hiçbir tepki yok inşallah halledilebilir bir sorundur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:bored:hayır ben O 2 ucu görmiyorum nerde bu kardşeim bu cevap ver cevap verirsen teşekkürler :) :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende asus laptop var pc yi açmaya çalışıyuorum ekranda giç bir görüntü ve pcde en ufak bir ses yok sorun neden kaynaklanıyor olabilir...

A

ahomoho

SDN Okuru
merhaba bende asus laptop var pc yi açmaya çalışıyuorum ekranda giç bir görüntü ve pcde en ufak bir ses yok sorun neden kaynaklanıyor olabilir...

şarz oluyormu olmuyorsa şarz yerinin orda icinde iki tane tel vardır biri sana doğru bi yandadır bunlar birleşıkdse cımbız yada kücük bir çısim le ayırmayı çalış oda olmaşa ana kartta sorun var demektir :( :( :( :( :( :( :( :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de S50-B-154 var , daha alalı 1 ay olmadı. Dün yatarken kapattım. Sabah açılmadı. Şarjı bitti diye düşündüm, ama şarj aletini bağladığımda şarj da olmadı. Şarj ışığı da yanmıyor. Birden gitti ne oldu bilmiyorum yaa :(( Üzüldüm daha yeni almıştm. Bundan önceki bilgisayarım da Toshiba ydı. 2007 de kanada dan almıştım. 7 sene kullandım, hiç sorun olmadan servis, bilgisayarcı yüzü görmeden. Niye böyle oldu acaba? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de S50-B-154 var , daha alalı 1 ay olmadı. Dün yatarken kapattım. Sabah açılmadı. Şarjı bitti diye düşündüm, ama şarj aletini bağladığımda şarj da olmadı. Şarj ışığı da yanmıyor. Birden gitti ne oldu bilmiyorum yaa :(( Üzüldüm daha yeni almıştm. Bundan önceki bilgisayarım da Toshiba ydı. 2007 de kanada dan almıştım. 7 sene kullandım, hiç sorun olmadan servis, bilgisayarcı yüzü görmeden. Niye böyle oldu acaba? :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen benimde bir Toshiba bilgisayarım vardı 5 seneye yakın kullandım .Yeni bir Dell bilgisayar satın aldım . Aynı şekilde hiç bir şey yok . Işık yok ses yok .