Laptop bipliyor

Bu konuyu okuyanlar

Nit

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaslar asus laptop var alalı 2 sene oldu 1 haftadan beri oyun oynarken chromede takılırken bipliyor ama hep yapmiyor pilde de pirizde de boyle format atım duzelmedi w10 yuklediim duzelmedi biosu sıfırladım duzelmedi usb klavhye taktim duzelmedi her seyi denedim sorun nerde pil biter gibi bipliyor ama piilsiz kullaniyorum zaten

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Biostan sistem biplemelerini kapat düzelir. Ayrıca bunun sebebini illa sormak istersen bunu sana kimse kesin olarak söyleyemez her şeyden olabilir ama bu kadar saçma bir sorun olamaz.

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
her markanın bip lemesi bir anlamı var...googleden arat...dell 5 bip yapıyordu bios pili bitmiş yenisin taktım sustu. kaç defa bipliyor bua önemli.

Nit

Asistan
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=374341]Seyhoo[/MENTION] Sagol kardes cozdum sorunu biostan. [MENTION=361162]murat8550[/MENTION] 1 kere her saat basi falan bipliyor normal bipleme degil bu bios pilini bende degistirdim olan ayni ama Seyhoo'nun dedigi gibi sorun belli degil

ali159

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Kardşeim sorun hdd'dir. Kulağını hdd olan kısıma yaklaştırısa anlarsın çok yüksek gelmiyor ve geldiğinde donma, kasma yapmıyorsa sorun yoktur. Yapıyorsa da servise yolla sonu yaklaşyor olanbilir hddnin.