Laptop açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Processor1736

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar 1 yıl önce aldığım bir laptop var dell inspiron 15 3567 sorunları bitmek bilmiyor şuan tamamen iptal durumda.
İlk aldığımdan beri laptop bazen saçma sapan durduk yere tamamen kitleniyor sadece powera basılı tutup kapatabiliyorum bu süreçte ise bazen sürekli dırrrr sesi geliyor bazende Dıt edip öyle kitleniyor. Kirlenme sırasında bazen ekranda ki görüntü piksel piksel bozuluyor bazen aynen kalıyor.

Her türlü işlemi denedim tam değiştim hdd vardı ssd yaptım servise verdim çözülmedi halen devam ediyor. Neyse dedim çözümü yok kaldı öyle.

Lcs ekranı hasar gördü kendim aç çok anlıyorum değiştirmek için açtım ayarladım düzenledim geri taktığımda laptop fanı iptal olmuştu ya başlangıçta hiç çalışmıyor 5 10 saniye sonr hızlıca çalışıp duruyor ve laptop kapanıyor yada tamamen hızlı çalışarak hiç açılmıyor.
Şuan laptop tamamen iptal ekrana alttan görüntü geliyor iptal oluyor açılmıyor. Teknik servise götürmek istemiyorum zaten yenisini alacağım 2 ay sonra ama alana kadar tamir edersem fena olmaz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
pc kitlenmesi psu sorunudur yani sonra düzelmedikçe .
Mesaj otomatik birleştirildi:

güç kaynağında soorun var

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Cihazın Ekran Kartı sorunluymuş en baştan. Çözülebilecek bir şey değil. En azından ev ortamında.