Lane Seçmekte Zorlanıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Xweq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar uzun süredir jungle oynuyorum. Şuan en iyi oynadığım lane jungle fakat eskiden katarina oynuyordum. Jungle oynarken sürekli aklım katarina'ya geri dönüp mid oynamakta kalıyor. Mide geçince de jungle oynamak istiyor canım. Ayrıca katarina'yı 130k kadar oynadım ve hala mavi ustalık bile yapamadım, 100k'dan sonra çok ara vererek oynadım fakat bundan dolayı iyi katarina oynuyamıyorum gibime geliyor. Sizlere geçmiş oyunlarımı da biraz bırakıyorum.

Screenshot_20200825_001415_gg.op.lol.android.jpg
Screenshot_20200825_001356_gg.op.lol.android.jpg
Screenshot_20200825_001350_gg.op.lol.android.jpg

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
"Şuan en iyi oynadığım lane jungle fakat eskiden katarina oynuyordum. Jungle oynarken sürekli aklım katarina'ya geri dönüp mid oynamakta kalıyor. Mide geçince de jungle oynamak istiyor canım"
Seçim yap ve bu bir oyun senin ek işin değil ne oynamak istiyorsan oyun oyna .Feedlesen de sana karşı hakaret edilse de boş ver,nasıl eğleniyorsan öyle yap. LoL e yeni başladığımda kesintisiz hakaret yiyordum san ki bana E-sporcu.

Xweq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
"Şuan en iyi oynadığım lane jungle fakat eskiden katarina oynuyordum. Jungle oynarken sürekli aklım katarina'ya geri dönüp mid oynamakta kalıyor. Mide geçince de jungle oynamak istiyor canım"
Seçim yap ve bu bir oyun senin ek işin değil ne oynamak istiyorsan oyun oyna .Feedlesen de sana karşı hakaret edilse de boş ver,nasıl eğleniyorsan öyle yap. LoL e yeni başladığımda kesintisiz hakaret yiyordum san ki bana E-sporcu.

Çok haklısınız fakat ben eğlendiğim lane hangisi anlayamıyorum sanırım. Mid oynamak istediğimde jungle'a dönesim geliyor jungle oynadığımda da katarina oynamak istiyor canım.

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Çok haklısınız fakat ben eğlendiğim lane hangisi anlayamıyorum sanırım. Mid oynamak istediğimde jungle'a dönesim geliyor jungle oynadığımda da katarina oynamak istiyor canım.
Keyfinin kahyası değilim o yüzden o konuyla ilgili bir şey söyliyemem. :tearsofjoy:

Xweq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,784
Asc oynamayı dene iki arada kalanlar için güzel bir alternatif olur

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Katarina mekanik isteyen bir champ , o yüzden herkese hitap etmiyor. Olmuyorsa zorlamak anlamsız . Nispeten daha kolay herolara geçmeyi deneyin.
Yüksek mekanikten ziyade oyunu çoğu zaman yüksek oyun bilgisi kazandırır.

Xweq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Asc oynamayı dene iki arada kalanlar için güzel bir alternatif olur

O konuda sanırım pek yeteneğim yok :(
Aslında aklım hala katarina'da fakat 130k'ya kadar mavi açamadığımdan yetenekli olduğumu sanmıyorum, fakat oyunu taşımak konusunda bu heroyla kötü değilim. Ben tek başıma oynadığımdan solo carry yapabileceğim herolar / roller arıyorum birazda. Jungle bu iş için uygun gibi fakat jungle main olmak arkadaş ortamında bile nedense değer görmüyor gibime geliyor. :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katarina mekanik isteyen bir champ , o yüzden herkese hitap etmiyor. Olmuyorsa zorlamak anlamsız . Nispeten daha kolay herolara geçmeyi deneyin.
Yüksek mekanikten ziyade oyunu çoğu zaman yüksek oyun bilgisi kazandırır.

Haklısınız aslında katarina'da çok kötü değilim fakat nedense S alıp bir türlü mavi açamadım. Fotoğraflarda da bugün oynadığım ellerin Kda değerleri var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak jungle'da her hero hakkında bilgim var, duruma göre pick yapabiliyorum. Özellikle kha, elise, ekko gibi heroları çok pickliyorum jungle için.

Xweq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar başka fikir ve görüşleri olanlar varsa çok yardımınız dokunur. Ayrıca kassadin gibi heroların oynanış tarzını da seviyorum. Sizce fikriniz nedir. Yardımlarınızı bekliyorum.