"Laiklik Erdoğan'ın Küçük Beynine Sığmaz"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
PcMaSTeR dedi ki:
Yine Cevap alamadım, Kusura bakma Senin gibi Kaçak Oynayanlara yazacak vaktim yok. Kalitemi Sav ve Sav gibi Düşünenler Yüzünden bozamam. Son mesajım
Ve Okuyan Arkadaşlar Sizde Gördüğünüz Gibi bu İnsan benim 1 tane Aleyhte Mesajımı Ortaya Çıkaramadı...

haklısın birader lafı o kadar çevirmişki cevap veremeyince :) haklıysa bile haksız duruma düsmüs bu durumda "biliyosan söyle ders alsınlar bilmiyosan susta adam sansınlar" demekten başka laf kalmıyor ztn..

kerrmit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eger bu basbakan modern Laik Türkiye Cumhuriyetini bir islam cumhuriyetine dönüstürmek istiyorsa hakaret ederim arkadasim ,hemde beni idama mahkum ettirecegini bilsem bile.

cazyyy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
keyloger dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Yine Cevap alamadım, Kusura bakma Senin gibi Kaçak Oynayanlara yazacak vaktim yok. Kalitemi Sav ve Sav gibi Düşünenler Yüzünden bozamam. Son mesajım
Ve Okuyan Arkadaşlar Sizde Gördüğünüz Gibi bu İnsan benim 1 tane Aleyhte Mesajımı Ortaya Çıkaramadı...

haklısın birader lafı o kadar çevirmişki cevap veremeyince :) haklıysa bile haksız duruma düsmüs bu durumda "biliyosan söyle ders alsınlar bilmiyosan susta adam sansınlar" demekten başka laf kalmıyor ztn..

araştır forumu görürsün diyecem ama boşver araştıran arkadaşlar üstü kapalı laflarını zaten görürler ne bulsam bir kılıf uydurur zaten

cevap verip muhattap olmayacağım bu kadar net

adamlık ole senın dedıgın kadar basıt degıl bence.....

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Seviyeli tartışma ortamı ne zaman oluşursa bu tarz konuların paylaşımı devam eder arkadaşlar

Uyarılar sonuçsuz kaldı ve olan oldu.

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...