Kyle Xy

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TNT kanalında yeni başlayan dizilerden birisi olan Kyle Xy hakkında biraz detay vermek istedim.

Tnt nin sitesindeki Kyle Xy tanımı:

Onun anıları yok… Tek hatırladığı şey bir ormanın orta yerinde gözlerini dünyaya açtığı... O neşeyi, öfkeyi, acıyı ve aşkı tanımıyor… Kyle, Trager Ailesi’nin desteği ile karanlık geçmişine ışık tutmayı, insanı insan yapan duyguları ve dünyayı keşfetmek istiyor… Bir grup kampçı tarafından bulunan ve hastaneye yerleştirilen Kyle’a psikolog Nicole Trager (Marguerite Maclntyre) sahip çıkar ve bu benzersiz çocuğun özel ilgiye ihtiyaç duyduğunu düşünerek her psikologun yapmayacağı bir şeyi yapar; onu evine götürür. Başlangıçta Nicole’ün bu hastası nedeni ile ev halkının canı sıkılır. Nihayetinde Kyle; göbek deliği olmayan, normal bir insanın öğrendiği ve hissettiği olağan duygulardan bir haber, acayip bir “çocuktur.” Belleksiz ve göbek deliksiz Kyle’a bu aile alışacak ve ona geçmişini aydınlatma konusunda yardım edecek. Kyle’ın kimliğini bulma serüvenine siz de katılın.

Oyuncular

Matt Dallas / Kyle
Marguerite MacIntyre / Nicole Trager
Bruce Thomas / Stephen Trager
April Matson / Lori Trager
Jean-Luc Bilodeau / Josh Trager
Chris Olivero / Declan McDonough
Kirsten Prout / Amanda Bloom

Reklamlarda görmüştüm bende meraklanıp yurtdışında yayınlanmış olan 2 sezonu indirip izledim sürükleyici bir dizi herkesin seveceği bir tarzda değil ama diğer bölümü izlemek için çok sabırsızlandığım yerler çok oldu biraz araştırma ile bulunup izlenebilir,yok ben o işlerden anlamam derseniz Tnt de yayınlanıyor yayın akışına bakıp takip edebilirsiniz...

TNT Kanalının resmi sitesinde Kyle Xy:
http://www.tnttv.com.tr/index.php?section=programdetail&id=422

ABC Family Kanalının resmi sitesinde Kyle Xy
http://abcfamily.go.com/abcfamily/path/section_Shows+Kyle-XY/page_Detail

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bunu İlk çıktığında izledim 3. sezonunu bekliyorum gerçekten çok güzel losttan sonrki favori dizim

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Gerçekten çok feci sarıyor bu dizi. Kaçırmayın derim.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
lostu sollar diye düşünüyorum. Bende izliyorum bu diziyi

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lostu sollaması zor ama güzel bir dizi.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bencede cok güzel bir dizi. İzledim biraz baya hoşuma gitti

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Sakin olun ben burdayım ...;)

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben dizinin muptelasi oldum sanirsam....suanda bazi sitelerde turkce altyazili bolumler var.ordan online olarak izliyorum.Suanda sezon 2 bolum 15 e kadar yayinladni....