Haber KYK Yurt Sonuçları Açıklandı!

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Bugün kyk yurt sonuçları açıklandı. E-devletten sorgulayabilirsiniz.
Sorgulamak için : Yurt Başvuru Sonucu Sorgulama
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu an yoğunluktan dolayı sorgulanamıyor ama

seaplane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
178
Hadi bakalım bekliyoruz öğrencilerimizi :)

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
4 kişilik odalara baktım da cezaevi gibi, 2 kişilik odalardan çıkmazsa yerleşmem büyük ihtimal.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hayırlı olsun öğrenci kardeşlerimize. Yalnız şunu da yazayım, eskiden kyk yurtları rezillikten geçilmiyordu şimdi düzelmiş, yenilenmiş diyorlar ama arkadaş çevresi de önemli tabi...

Zamanında saygısız, serseri tipli görünüşte öğrenci diye yurtlarda kalan herkese rahatsızlık veren sonra da derslerden insanları soğutan tiplerden çok şikayet duymuştum. Hatta bazılarına denk bile geldim. Eğer eski yurtlar ve başıbozukluk var ise kesinlikle yurtlarda kalınmaz ama 2-3 kişilik modern yurt odaları olan yurtlar var ise tercih edilebilir. :)

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Hayırlı olsun öğrenci kardeşlerimize. Yalnız şunu da yazayım, eskiden kyk yurtları rezillikten geçilmiyordu şimdi düzelmiş, yenilenmiş diyorlar ama arkadaş çevresi de önemli tabi...

Zamanında saygısız, serseri tipli görünüşte öğrenci diye yurtlarda kalan herkese rahatsızlık veren sonra da derslerden insanları soğutan tiplerden çok şikayet duymuştum. Hatta bazılarına denk bile geldim. Eğer eski yurtlar ve başıbozukluk var ise kesinlikle yurtlarda kalınmaz ama 2-3 kişilik modern yurt odaları olan yurtlar var ise tercih edilebilir. :)
sağol, inşallah oda arkadaşlarım falan iyi olur