Kuzey ırakta iphone 13 ne zmn çıkıcak

Bu konuyu okuyanlar

Alphaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kuzey ıraktan telefon almayı düşünüyorum ne zaman satışa çıkıcak bilen var mı?

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
oglum oralarda sürekli çatışma savaş yokmu ne iphone u

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
IMEI kaydını nasıl yapacan !

Genelde çoğu firma Türkiye'ye özel fiyat çıkarıyor yurtdışından ucuz oluyor modeller. Urak'tan alacağın İphone modeline İMEI kaydı atayım desen 2000 TL verecen üstüne pasaport olması lazım üstüne satmak istesen sıkıntı.

Türkiye fiyatlarını görmeden hemen alma bence.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
IMEI kaydını nasıl yapacan !

Genelde çoğu firma Türkiye'ye özel fiyat çıkarıyor yurtdışından ucuz oluyor modeller. Urak'tan alacağın İphone modeline İMEI kaydı atayım desen 2000 TL verecen üstüne pasaport olması lazım üstüne satmak istesen sıkıntı.

Türkiye fiyatlarını görmeden hemen alma bence.
İphone 13 alsa 7000 tl kayıt etse 2000 tl toplam 9000tl ediyor 13 mini den daha ucuz oluyor ama ilerde 13 mini de 9000 tl falan olur büyük ihtimal beklemek daha mantıklı bence

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
13 pro max alacağım oradan, 9.500 + 2000₺ 11.500 ₺ , 18.000-11.500 = 6.500 ₺ fark. Ki orası amerika sömürgesinde şu an.

Reaksiyon puanı
7,999
13 pro max alacağım oradan, 9.500 + 2000₺ 11.500 ₺ , 18.000-11.500 = 6.500 ₺ fark.
Türkiye'de garantisi olmayan bir cihaz alacaksın. Ek olarak Apple bazı ülkelere farklı GSM frekansları destekleyen , veya bazı özellikleri çıkartılmış versiyon yolluyor. Cihazının en basitinden ekranı kırılsa sahte ekran takmak zorundasın o zaman 120hz değil 50 60hz kullanacaksın :D

Alphaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türkiye'de garantisi olmayan bir cihaz alacaksın. Ek olarak Apple bazı ülkelere farklı GSM frekansları destekleyen , veya bazı özellikleri çıkartılmış versiyon yolluyor. Cihazının en basitinden ekranı kırılsa sahte ekran takmak zorundasın o zaman 120hz değil 50 60hz kullanacaksın :D
Ne alaka servise vericen parasıyla yapıcaklar sanki ekran kırılınca servis ücretsiz yapıyo

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Ne alaka servise vericen parasıyla yapıcaklar sanki ekran kırılınca servis ücretsiz yapıyo
Ekran kırılınca servis nasıl ücretsiz yapacaksın anlatır mısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kırıldığında 120hz çalışır fakat şu an faceid özelliği ekran değişiminden sonra çalışmıyor. Yani 3. parti servislerde ekran değişimi yapılamıyor.

Reaksiyon puanı
7,999
Parasıyla bile yaptıramazsın ?

Ekran kırıldığında 120hz çalışır fakat şu an faceid özelliği ekran değişiminden sonra çalışmıyor. Yani 3. parti servislerde ekran değişimi yapılamıyor.
Yan sanayi 13 Pro ekranı atarsanız 120Hz çok iyi olur merak ettim de.

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Parasıyla bile yaptıramazsın ?

Yan sanayi 13 Pro ekranı atarsanız 120Hz çok iyi olur merak ettim de.
Çok yanlış bilgiler verdiğinizi görüyorum, arkadaşım Apple yetkili servisinde teknisyen. 12 Pro Max almıştım almadan önce, ona sormuştum sorun olur mu vb gibisinden, arkadaşım ise herhangi bir sorun olmayacağını, hatta cihaz Amerika cihazı olursa çift 5G anteninden dolayı daha iyi cihaz olacağını, ekran değişimini ise ücreti ile orjinal ve sorunsuz bir şekilde yaptırabileceğimi söyledi.

Kullanmadan, doğrulara tam olarak hakim olmadan kullanıcıları yanlış yönlendirmek doğru bir davranış değil.

Aradaki fark yalnızca 2000₺ lik pasaport veya kimlik kayıt ücreti. Onu verdikten sonra 3 yıl kayıt ettirdiğiniz kişinin üzerine bir hat ile , arından tüm hatlara açılacak şekilde aktif oluyor.

Ki buna gerek kalmıyor, 8 ay kayıtsız kullanım süresi ardından, 1 yıl daha e devlet üzerinden kayıtsız kullanıma açabilirsiniz. 20 ay sonra 14 çıkınca , kayıt ettirmeden Türkiye de rahat bir şekilde satıp, sıfır 14 pro max alıp , aynı yol ile kayıt masrafı olmadanda kullanabilirsiniz. Xs den itibaren bu şekilde kullanmaktayım.

Ekran kırılınca servis nasıl ücretsiz yapacaksın anlatır mısın?

Detaylı bir şekilde açıkladım, iyi forumlar dilerim.

Reaksiyon puanı
7,999
Çok yanlış bilgiler verdiğinizi görüyorum, arkadaşım Apple yetkili servisinde teknisyen. 12 Pro Max almıştım almadan önce, ona sormuştum sorun olur mu vb gibisinden, arkadaşım ise herhangi bir sorun olmayacağını, hatta cihaz Amerika cihazı olursa çift 5G anteninden dolayı daha iyi cihaz olacağını, ekran değişimini ise ücreti ile orjinal ve sorunsuz bir şekilde yaptırabileceğimi söyledi.

Kullanmadan, doğrulara tam olarak hakim olmadan kullanıcıları yanlış yönlendirmek doğru bir davranış değil.
Yurt dışından ben yüklü miktarda para verip cihaz getirsem bunlara inanmak zorunda hissederdim kendimi.

ABD’de kullanılan frekans aralığı ile Türkiye’de bulunan aynı mı sor bakalım arkadaşına. Yurt Xiaomi’ler bile 4G bağlanamıyor, bağlansa bile çok çok düşük hızlar ve bağlantı gücü alıyor. Bunu düzeltmek için bir takım işlemler gerekiyor. Ama sizin arkadaşınız anten varsa çalışır diyor sanırım.

Ek olarak arkadaşım erasmus ile yurtdışından aldığı cihazın ekranı kırılınca parasını vereyim yaptırın demesine rağmen servis kabul etmedi. Bunu da sor bakalım nedenmiş. ?